Wyszukiwałeś:

v60 X

d3 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v60 d3

Spróbuj też wyszukać: v60 150 km

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Ulepszone flagowe Volvo

Rozwiązania znane z najnowszych modeli Volvo – S60 oraz V60 zostanąwprowadzone w niedługim czasie do Volvo V70, XC70 oraz S80. W wyposażeniuflagowych modeli Volvo pojawią się nowoczesne systemy bezpieczeństwa –Pedestrian Detection, City Safety, mocniejszy silnik D5 o mocy 215 KM oraz nowewnętrze z interfejsem Volvo Sensus.

 

Volvo V60: Kombi jak nie kombi

Wielkie, kanciaste, przestronne i niezwykle pakowne - takie swego czasu byływersje kombi modeli Volvo, które stanowiły chlubę szwedzkiej marki ibyły jej znakiem rozpoznawczym. Dziś jednak wiele się zmieniło, a najnowszekombi Volvo, nie tylko zrywa z większością powyższych stereotypów,ale wręcz trudno je uznać za pełnoprawne kombi.

 

Volvo V60: DYNAMICZNE COMBI!!

5 Większość czasu w pracy spędzam zakierownicą- nasz ostatni nabytek to Volvo V60 D3/163KM - wersjaMomentum. Myślałem że z nowych samochodów Kombi dynamiczne może być AudiA4 lub ewe. Subaru. Myliłem się - V60 świetnie "startuje", wyprzedza,sk...

 

Volvo V40: Skandynawsko-chiński młodziak

Volvo się zmienia. I nie chodzi tu tylko o przejęcie szwedzkiej marki przezChińczyków. Z oferty wypadają niektóre modele, w ich miejsceprzychodzą inne, już całkowicie odmienione. Jedno pozostaje w nich jednakniezmienne. Tak jak kilkadziesiąt lat temu, tak i dziś, auta marki Volvo sąsynonimem bezpieczeństwa. Świetnie potwierdza to także najmłodsze dziecko wgamie, czyli Volvo V40.

 

Volvo V60: Szwedzkie dopalacze

Dzisiaj kombi nie musi już się kojarzyć z autem rodzinym, zdolnym jedynieprzewieźć kilogramy zakupów, bagaże na miesięczne wczasy czy teżpół mieszkania w razie przeprowadzki. Dziś kombi oferuje w miejscedotychczasowej użyteczności atrakcyjny wygląd oraz świetne właściwościjezdne. Przynajmniej, jeśli mówimy o Volvo V60.

 

Volvo V60 - dane techniczne

Gama silników dedykowanych do Volvo V60 to pięć silnikówwysokoprężnych i pięć benzynowych. Najsłabszy oferuje 115 KM mocy, anajmocniejszy seryjne 306 KM.

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Volvo V60 Cross Country w polskich salonach

Podwyższone kombi z dodatkami offroadowymi - tak pokrótce możnaopisać nowy model w gamie Volvo. Trzy miesiące po premierze na targach wGenewie auto trafia do polskich dilerów.

 

Wątek na forum: zakup samochodu

WItam wszystkich użytkowników .nMam 2 pytania może ktoś pomoże :n1- znacie rzetelną firmę mogącą sprowadzić samochód z zagranicy n2- jak zachowuje się s60 1,6 ze 115 KM ajak 2,o ze 163 KM bo mam dylemat jakie kupić jak ktoś ma doświadczenie i może dać rade dziękuję ~poszukują...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "v60 d3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021