Wyszukiwałeś:

v70 X

2 X

4 X

2011 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v70 2 4 2011

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Jakie modele najmniej awaryjne?

Z używanymi autami, z nowymi niestety coraz częściej także, bywa tak, żemogą się nam trafić awaryjne egzemplarze, przez co, zamiast cieszyć się zposiadania własnych czterech kółek, więcej czasu tracimy na wyrywaniewłosów z głowy, rozpaczając nad zmarnowanym czasem oraz pieniędzmi.Aby zminimalizować takie ryzyko, warto przed zakupem przyjrzeć się, jakwyglądają statystyki awaryjności interesujących nas modeli. Z pomocąprzychodzi nam ADAC, które właśnie opublikowało swój własnyranking najmniej awaryjnych modeli.

 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Volvo 850: ja nie wiem co ci ludzie widzą w tych silnikach tdi z vw/audi niemiecki trabant ,

4.5 wkurza .mnie ten silnik , głośny ,kletający klekoczoący , jeżdziolem v70 d5 2002 , to w ogóle bez porównania, cichutki . szybki , supe... fucking germany job !!!!!!! zmieniam na 2.3 t5 :)

 

Volvo V70: volvo kosztuje

4.5 z tym silnikiem w Kraju auta napewno bymnie wybral z tego wzgledu ze czesci nie ma. auto przyspiesza niesamowicie ma 210koni a do setki 7.4s i mniejsze spalanie jak moja stara s60 2.0t

 

Volvo S40: Opinia

5 Super samochód i marka jest to pierwsze mojeprywatne VOLVO Miałem służbowe V70 2,4 D5 2004r z przebiegiem 500000śmigało że ho ho tylko jakiś debil wziął go jak byłem na urlopie siskasował go po prostu nie potrafił jeździć takim potforem. Ale dosta...

 

Nowe auta też się psują. Sprawdź, które najczęściej

Wyższy koszt zakupu nowego samochodu jest rekompensowany spokojem jegoużytkowania nawet przez kilka lat. Tak przynajmniej uzasadnia kupno auta narynku pierwotnym wiele osób. Nic tylko lać paliwo, od czasu do czasupojawiać się w serwisie i bezstresowo jeździć. Niestety, taka sielanka niezawsze ma miejsce. Nowe samochody także zdarzają się z fabrycznymi wadami,które mogą unieruchomić nas, a nawet zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "v70 2 4 2011".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021