Wyszukiwałeś:

v70 X

2 X

4 X

3 X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v70 2 4 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Nowe V70 już w Genewie

Na zbliżających się powoli targach motoryzacyjnych w Genewie światowąpremierę mieć będzie nowa generacja Volvo V70. Szwedzkie kombi ma byćmieszanką luksusu, dynamiki oraz, co najważniejsze w tego typu autach,praktyczności.

 

Więcej Volvo na biopaliwa

Szwecja jest bez wątpienia europejskim liderem na rozwijającym się rynkubiopaliw. Nie dziwi więc, iż również szwedzkie koncerny motoryzacyjnedążą do tego, by dominować w tej dziedzinie. Volvo zapowiedziało właśnieposzerzenie oferty o nowy, 200-konny silnik Flexifuel.

 

Volvo z Flexifuel w Polsce

Szwedzki producent samochodów poszerza ofertę jednostek napędowych,jaka będzie dostępna na polskim rynku. Modele S80 oraz V70 będą terazdostępne w wersji Flexifuel z silnikiem o pojemności 2,5 litra i mocy 200 konimechanicnzych. To jednak nie koniec ekologicznej oferty Volvo.

 

Nowa dwulitrowa jednostka Volvo

Dwa litry pojemności i ponad dwieście koni mocy, to główne parametrynowej benzynowej jednostki Volvo, która odznaczać się ma niskimzużyciem paliwa i niską emisją zanieczyszczeń. Na początku pojawi się podmaską modeli S80, V70 i XC60.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Oto najtańsze auta na rynku

Najtańszymi autami wcale nie muszą być te, które najmniej kosztują,ale te, których koszt utrzymania jest najniższy. Niemiecki automobilklubprzygotował takie pomocne zestawienie w sześciu segmentach rynkowych,które może być pomocne przy wyborze najtańszego w eksploatacji modelu.

 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Volvo stawia na czterocylindrowe silniki

O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, otyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi pod maski pierwszych modeli szwedzkiejmarki. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E opojemności 2.0.

 

Wątek na forum: Problem z zapaleniem..

Sytuacja wyglada tak.. auto odpaliło przejechało mniej więcej 100 metrów po naciśnięciu gazu silnik zgasł.. po czym go odrazu odpalilem.. pochodzil 2-3 sekundy i zgasł.. zjechalem na pobocze.. i nie moglem go zapalic rozrusznik normalnie kreci kreci i nic.. po 4-5 kreceniach auto jakby odpala wsk...

 

Sprzedam: Volvo V70 2015

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi szary diesel 1969 120 91144 63900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "v70 2 4 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021