Wyszukiwałeś:

vat X

samochod X

firmowy X

homologacja X

ciezarowa X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: vat samochod firmowy homologacja ciezarowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Rexton i Kyron z homologacją ciężarową

Firma SsangYong Poland wprowadziła dwa nowe modele z homologacją ciężarową.Po za dotychczasowym modelem Actyon Sports w chwili obecnej równieżodliczyć pełen VAT od modeli Kyron i Rexton.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

VAT – nowa decyzja, nowe zamieszanie

Izba Skarbowa w Bydgoszczy, wydająca interpretacje w imieniu ministrafinansów wydała dwie interpretacje odnośnie podatku VAT. Mówiąone o zakazie odliczania podatku VAT od paliwa do samochodu służbowego orazograniczeniu możliwości odliczania VAT przy leasingu. Czy jednak zgodnie zobowiązującym prawem?

 

Hyundai ix35 z homologacją ciężarową

Najnowszy model Hyundaia, kompaktowy SUV ix35, który trafił dosprzedaży w Polsce w lutym tego roku, jest już oferowany z homologacjąciężarową.

 

Mazda 6 z homologacją ciężarową

Mazda 6 jest kolejnym, obok Mazdy 5, modelem tej japońskiej marki oferowanym zhomologacją ciężarową umożliwiającą pełne odliczenie podatku VAT.

 

Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową

Od dziś w salonach Mitsubishi w Polsce przedsiębiorcy mogą kupić wszystkiewersje najnowszego crossovera Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową.Oznacza to możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie tego auta.

 

Bankowozy już oficjalnie z homologacją

Infiniti, jako pierwsza marka na polskim rynku, uzyskało homologację M1 natrzy swoje modele, które mogą być sprzedawane jako bankowozy typu C.Oznacza to, że już bez żadnych obaw kupujący je przedsiębiorcy będą mogliodliczać cały VAT od ich zakupu oraz paliwa do nich.

 

Nowelizacja ustawy o VAT od marca (?)

Ministerstwo Finansów skierowało projekt zmian w zakresie odliczaniapodatku VAT z tytułu nabycia pojazdów samochodowych i paliwa do nichoraz innych wydatków do konsultacji społecznych i międzyresortowych.Najprawdopodobniej zmiany wejdą w życie od marca przyszłego roku.

 

Zmiany w podatku VAT od aut wejdą w życie...

...najprawdopodobniej w marcu, choć wątpliwe, by udało się wprowadzićnowelizację ustawy już od 1 marca br. Związek DealerówSamochodów poznał kulisy procesu legislacyjnego uchwalania zmian wustawie VAT w zakresie "derogacji".

 

Rząd się spieszy - będą zmiany w VAT od aut

Od 1 stycznia br. przedsiębiorcy ponownie mogą nabywać samochódosobowy z homologacją ciężarową, odliczając przy tym 100 proc. podatku VAT.Już wkrótce jednak to się ponownie zmieni, bowiem rząd się spieszy,by wprowadzić ograniczenia w tym zakresie. Stosowne zmiany w przepisachprzyjęła już Rada Ministrów i teraz projekt zmian trafił do Sejmu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "vat samochod firmowy homologacja ciezarowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019