Wyszukiwałeś:

venga

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: venga

Spróbuj też wyszukać: kia venga soul rio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Kia No 3, czyli Venga

Kia Venga - tak będzie się nazywać najnowszy model koreańskiego producentaprzeznaczony na europejski rynek. Auto powstało na bazie pokazanego na wystawiew Genewie konceptu o nazwie No 3.

 

Kia Venga od 39 900 PLN

Znane są już ceny najnowszego modelu Venga koreańskiej marki Kia. Bazowawersja tego MPV klasy B wyceniona została na 39 900 PLN.

 

Kia Venga już wyróżniona

Choć jeszcze nie rozpoczęła się oficjalna sprzedaż tego modelu, to już KiaVenga otrzymała pierwsze swoje wyróżnienie. Koreańska nowość zsegmentu B została doceniona za swoją stylistykę.

 

Kia Venga od 39 900 zł

Polski oddział marki Kia podał oficjalne ceny swojego nowego samochodu klasymini MPV - modelu Venga. Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.4 90 KMw kwocie 39 900 zł.

 

Kia Venga: Rozmiar B+ [VIDEO]

Pomiędzy segmentem aut małych reprezentowanych przez Rio i kompaktówgdzie znajdziemy model cee'd, Kia znalazła miejsce, aby w swojej ofercieupchać jeszcze jeden samochód. Kia Venga to auto, które zniewielkich rozmiarów zewnętrznych ma wygospodarować jak najwięcejprzestrzeni w swoim wnętrzu.

 

Red dot dla Kia Venga

Kia Venga po kilku zaledwie miesiącach obecności zdobyła już dwie ważnenagrody wzornicze. Przestronny hatchback segmentu B został tym razem laureatemwyróżnienia ‘red dot’ 2010  w kategorii „ProductDesign” (wzornictwo produktowe).

 

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronnąkabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdziejuż dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowegonie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja,to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udającychminivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

 

Wątek na forum: Kia Venga: rozmiar B+ jakość: - dno -

Posiadacze Kia Venga doskonale wiedzą, jaka jest awaryjność Kia Venga i nie możliwe, by po roku jeżdżenia nie wystąpiła ani jedna awarii. Wpisz na allegro słowa wspomaganie Venga i zobaczysz 10 kolumn kierowniczych używanych do sprzedania. Oczywiście bez gwarancji. Jak myślisz, skąd one się tam b...

 

Wątek na forum: Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

tylko venga venga i venga wszędzie niemal widzę testy tego badziewia, naprawdę chciałbym móc sprawdzić czy na tle toyoty wypada aż tak dobrze, mocno w to wątpie jednak ~miszczu

 

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były zaprzystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszczenadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwiedo minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwajprzedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022