Wyszukiwałeś:

verso

. Znaleziono 201 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: verso

Spróbuj też wyszukać: corolla verso verso wymiary seat altea XL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 201 wszystkich):

Corolla Verso lekko zmieniona

Już na przełomie czerwca i lipca w sprzedaży pojawi się lekko zmodernizowanaToyota Corolla Verso. Główne zmiany stylistyczne objęły przednią częśćauta, nowością będzie też silnik 2,2 D-4D 136 w standardzie z filtremcząstek stałych.

 

Zostało tylko Verso

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie będzie można zobaczyć nowągenerację kompaktowego minivana Toyoty. Zmiany nastąpią również wnazewnictwie samego modelu, z której zniknie nazwa Corolla, a pozostaniejedynie Verso.

 

Toyota Verso: Trzy w jednym

Kiedyś, choć nie tak dawno temu, bo jeszcze w tym stuleciu, Toyota miała wswojej ofercie aż trzy modele podchodzące pod segment minivanów.Wszystkie łączył ten sam człon w nazwie - Verso. Dziś oferta Toyoty w tymsegmencie skurczyła się do jednej propozycji, choć nie oznacza to wcale, żenie zaspokoi ona różnych potrzeb osób poszukujących tego typusamochodu.

 

Toyota Verso tańsza o 6.500 złotych

Rodzinny mini van Verso jest piątym modelem Toyoty, który w 2011 rokuotrzymuje bardziej atrakcyjne ceny. Do tej pory Toyota skorygowała ceny modeliRAV4 (-6 000 zł), Corolli (-2 500 zł), Yarisa (cena od 19 900 zł przyatrakcyjnym finansowaniu), oraz Avensisa (-2 500 zł).

 

Następca Yarisa Verso wjeżdża do Polski

Pamiętacie takie auto jak Toyota Yaris Verso? Podporządkowane byłogłównie względom praktycznym i mimo mało ciekawego wyglądu,powiększony Yaris dobrze spełniał swoją funkcję bardzo pakownego auta.Dziś na polski rynek wjeżdża nowy model Toyoty o nazwie Verso S, którychoć plasuje się w tym samym segmencie rynkowym, jest zupełnie innymsamochodem.

 

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronnąkabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdziejuż dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowegonie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja,to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udającychminivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

 

Toyota Verso premierowo w Paryżu

Model Verso będzie jedną z gwiazd stoiska Toyoty na paryskich targach. Razemz nowym Aurisem oraz Aurisem Touring Sport, Verso będzie nową broniąjapońskiego producenta na rynku europejskim w segmencie C.

 

Toyota Verso: Na drugą połowę życia

To się nazywa facelifting! Toyota postanowiła nie tak dawno temu zaserwowaćmodelowi Verso bardziej ostrzejszą powłokę. Co jeszcze zmieniło się u tegojapońskiego, kompaktowego vana? O tym w naszym teście.

 

Toyota Verso z nowym silnikiem

W zeszłym roku Toyota pokazała nową, zmodernizowaną Toyotę Verso,która została specjalnie przygotowana z myślą o rynku europejskim.Teraz minivan z Japonii dostał nowy silnik.

 

Toyota Verso - drobny lifting

Toyota Verso debiutowała na rynku w 2002 roku i od tamtego czasu w Europiesprzedano ponad 700 tys. egzemplarzy tego modelu. Teraz czas na następce,który przede wszystkim upodobnił się do pozostałych samochodówToyoty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018