Wyszukiwałeś:

verva

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: verva

Spróbuj też wyszukać: orlen baja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Auta NASCAR i Le Mans na ulicach Warszawy

Legendarna amerykańska seria NASCAR będzie kolejną gwiazdą wyścigówulicznych VERVA Street Racing, które odbędą się 18 czerwca wWarszawie. W specjalnym pokazie za kierownicą auta w barwach zespołu Red BullRacing Team z numerem 83. zasiądzie gościnnie rajdowiec Tomasz Kuchar. Swojeumiejętności na stołecznym torze zaprezentuje również utytułowanyniemiecki kierowca Jörg Müller w najnowszym wyścigowym samochodzie zestajni BMW – modelu Z4 GT3, który zobaczymy w tym roku m.in. wwyścigu 24h Le Mans.

 

Jamiroquai na VERVA Street Racing!

Jay Kay, lider Jamiroquai, weźmie udział 18 czerwca w VERVA Street Racing!Znany ze swojej wielkiej miłości do sportowych samochodów, artystapoprowadzi w specjalnej paradzie Porsche Legends unikatowy model 914/6GT z 1970r.

 

Rajdowcy na Verva Street Racing

Lista atrakcji, przewidzianych na wyścigi uliczne VERVA Street Racing, rośniew szybkim tempie. Z radością ogłaszamy, że 18 czerwca pod Teatrem Wielkimodbędą się wyścigi profesjonalnych rajdówek, startujących w rajdachpłaskich. Na miejscu będzie można spotkać utytułowanych polskichrajdowców.

 

Życiowy wynik Giermaziaka

Kuba Giermaziak, kierowca powołanego przez PKN ORLEN pierwszego polskiegozespołu wyścigowego w Porsche Supercup już w drugim sezonie startówstanął na podium w klasyfikacji końcowej serii! Po niezwykle ekscytującymwyścigu zawodnik VERVA Racing Team zapewnił sobie trzecie miejsce w tychprestiżowych mistrzostwach w sezonie 2011.

 

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zespół Verva Racing Team po raz kolejny daje szansę młodym i zdolnym polskim kierowcom wyścigowym. Dziś startuje nabór w, którymbędzie można rywalizować o miejsce w zespole.

 

Nissan Juke-R po raz pierwszy w Polsce!

Juke-R to auto, które zrodziło się w otchłani piekieł, a wykuwał je potomek Hefajstosa. Tak mogłaby rozpoczynać się baśń, gdyby tensamochód pochodził ze świata fantazji. Ten model jednak torzeczywistość i będzie go można podziwiać w Polsce!

 

Verva Street Racing: Święto fanów motoryzacji w stolicy

W sobotę warszawski plac Teatralny zamienił się w uliczny tor, naktórym fani motoryzacji mogli zobaczyć ponad 200 samochodów,których próżno szukać jeżdżących po naszych drogach. Przezkilka godzin w centrum Warszawy czuć było zapach benzyny i swąd palonejgumy. Cytując klasyka: "to co tygryski lubią najbardziej".

 

Kuba Giermaziak dołącza do kierowców Formuły E

Kuba Giermaziak, kierowca zespołu Verva Racing Team otrzymał wyjątkowezaproszenie. Jako jedyny jak na razie reprezentant Polski dołączy do gronakierowców FIA Formuła E.

 

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Choć w miniony weekend fani sportu w naszym kraju emocjonowali sięgłównie emocjami związanymi ze zdobyciem drugiego mistrzostwa świata whistorii polskiej siatkówki, to nie były to jedyne warte uwagi zawodysportowe. W Warszawie na "Pustyni Narodowej" odbyła się Verva StreetRacing.

 

Gwiazdy Top Gear na Verva Street Racing w Warszawie

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May to tercet Brytyjczyków, którego nie trzeba przedstawiać fanom motoryzacji. Za to warto przypomnieć, że już w październiku będzie ich można zobaczyć na żywo w stolicy Polski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018