Wyszukiwałeś:

vi

. Znaleziono 295 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: vi

Spróbuj też wyszukać: civic vi honda civic VI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 295 wszystkich):

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

VW Golf VI w salonach od października

Jeszcze niecałe dwa miesiące pozostały do rynkowego debiutu szóstejgeneracji najpopularniejszego modelu z garażu Volkswagena, Golfa. Nowageneracja z całkowicie zmienioną stylistyką nadwozia i wnętrza pojawi się wsalonach sprzedaży w październiku, a jej ceny wyjściowe szacowane są napoziomie 16 300 Euro.

 

Golf VI już w sprzedaży!

Ruszyła przedsprzedaż Volkswagena Golfa szóstej generacji, niestety narazie tylko za naszą zachodnią granicą. Ceny tego europejskiego bestsellerazaczynają się od 16.500 euro. W Polsce sprzedaż Golfa VI ruszy w połowiepaździernika.

 

Golf VI od 51.890 zł

Na polskim rynku debiutuje jeden z najbardziej znanych modeli nie tylkoeuropejskiego rynku - Volkswagen Golf szóstej generacji. Nasz wysłannikbierze właśnie udział w pierwszych jazdach tym modelem, a my poznaliśmy jużceny Golfa VI.

 

Golf VI jest bezpieczny

Przeprowadzone przez Euro NCAP testy zderzeniowe szóstej generacjiVolkswagena Golfa wykazały, iż jest to obecnie najbezpieczniejsze auto w swoimsegmencie.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłaprojektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjinajbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżnie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Iveco gotowe na Euro VI

Iveco i FPT Industrial poinformowały opinie publiczna o swojej gotowosci dospełnienia przepisów w nowej normie czystosci spalin Euro VI dziekitechnologii oczyszczania spalin SCR (Selektywna Redukcja Katalityczna),która zostanie wprowadzona w dwóch nowych liniach silnikowychCursor i Tector dla samochodów cieżarowych z segmentu cieżkiego i dlaautobusów.

 

Nowy Actros Euro VI rusza do pracy

Pierwszy Actros Euro VI został przekazany firmie transportowej Transalliancejako część większego zamówienia na ponad 500 samochodówciężarowych Mercedes-Benz. Ulrich Bastert, dyrektor sprzedaży Mercedes-BenzTrucks, przekazał auta panu Alexandre Michel, właścicielowi i prezesowi GrupyTransalliance.

 

Iveco i Euro VI

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własnątechnologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymaganianormy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje planydotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów nazmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

 

Iveco prezentuje nowego Eurocargo Euro VI

Jeden z najpopularniejszych pojazdów ciężarowych średniej wielkościwkrótce zadebiutuje na rynku w nowej odsłonie. Iveco Eurocargo Euro VIto uniwersalny pojazd z możliwością adaptacji do różnych potrzeb,który teraz dokłada do tego zoptymalizowane zużycie paliwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019