Wyszukiwałeś:

viaAuto

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: viaAuto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Ile i jak zapłacimy za autostrady?

Ministerstwo Transportu wykonało ukłon w kierunku kierowców autosobowych i motocykli i obniżyło stawki  za przejazd autostradamizarządzanymi przez GDDKiA.  Od połowy maja stawki wynoszą 0,10 zł/kmdla samochodów osobowych i 0,05 zł/km dla motocykli (wcześniejodpowiednio: 0,20 zł/km oraz 0,10 zł/km). Dodatkowo kierowcy aut osobowychmogą skorzystać z elektronicznego systemu opłat. Niestety rozwiązania te niedotyczą odcinków autostrad koncesyjnych.

 

Bez korków na bramkach autostradowych

Już od 15 lipca będzie łatwiej kierowcom aut osobowych przejechać przezpunkty poboru opłat (PPO) na autostradach. Niestety tylko na dwóch - A2i A4 - i w dodatku nie na wszystkich odcinkach.

 

Łatwiej z via-tollem na A2

Już od połowy lipca będzie działał system ułatwiający pokownywanie bramekna punkcie poboru opłat w Strykowie na autostradzie A2 kierowcomsamochodów o dopuszczalnej masie całkowiej do 3,5 tony wyposażonych wurządzenia viaAUTO.

 

GDDKiA: Z viaAUTO płynniej na punktach poborów opłat

Od dzisiaj na placach poboru opłat Żdżary, Stryków, Karwiany iŻernica, na zarządzanych przez GDDKiA odcinkach autostrad A2 i A4, wydzielonezostały bramki dedykowane dla samochodów osobowych wyposażonych wviaAUTO. Dzięki temu ma poprawić się płynność ruchu przy autostradowychbramkach.

 

Zmiany na autostradowych punktach poboru opłat

GDDKiA opracowała projekt działań, który ma skrócić czasoczekiwania w kolejkach przed wjazdami i zjazdami z płatnych odcinkówautostrad. Projekt ten uwzględnia zmieniające się natężenie ruchu wzależności od pory dnia.

 

viaAUTO za pół ceny

Operator systemu viaAuto, firma Kapsch Telematic Services, wprowadza dosprzedaży pulę 150 tys. urządzeń do elektronicznej płatności za autostradyza pół ceny, licząc, że powinno się to przełożyć na zmniejszeniekorków na bramkach autostradowych.

 

Wątek na forum: viaAUTO za pół ceny

niech szukają jeleni gdzie indziej, po pierwsze system ten obejmuje tylko dwie autostrady i to w cząstkowych odcinkach, dlaczego nie mogę za jego pośrednictwem zapłacić za pozostałe...? skoro już przebąkują o rezygnacji z bramek i taki jest najazd na nie, to za jakiś czas się okaże, że będę mógł ...

 

Ponad 4 mld zł wpływów z systemu viaTOLL

Przychody generowane przez elektroniczny system poboru opłat viaTOLLpotwierdzają słuszność wprowadzenia tego rozwiązania. Łącznie wpływy ztego tytułu do Krajowego Funduszu Drogowego przekroczyły już 4 mld zł.

 

Kolejne kilometry płatnych dróg

O 251 kilometrów powiększy się sieć płatnych dróg na terenienaszego kraju. Kierowcy ciężarówek od 30 czerwca będą musielipłacić łącznie na 3.150 km dróg będących pod zarządem GDDKiA.

 

Wątek na forum: Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

To są jakieś kpiny. Czy posiadacze ViaToll, czy ViaAuto, żeby z tego skorzystać, będą musieli kupić dodatkowo drugie urządzenie A4Go, umieścić je na szybie obok tamtych i będzie ono ważne tylko na odcinku A4 Katowice-Kraków. Jeżeli tak to będzie wyglądać, będzie to kolejnym polskim kuriozum drogo...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019