Wyszukiwałeś:

viaToll

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: viaToll

Spróbuj też wyszukać: viatoll statystyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Pierwsze bramownice viaTOLL na drogach

Dwie pierwsze bramownice viaTOLL - Elektronicznego Systemu Poboru Opłatstanęły na trasie ekspresowej S1 na Śląsku. W całej Polsce trwają pracezwiązane z budową kolejnych. Do 1 lipca 2011 roku, kiedy zacznie działańviaToll, powstanie ponad 430 takich konstrukcji.

 

GDDKiA zaprasza do rejestracji w viaTOLL

Rozpoczęła się rejestracja w systemie viaTOLL. Od 2 maja 2011 rokurejestracja jest możliwa w 17 Punktach Dystrybucji zlokalizowanych w pobliżudużych przejść granicznych oraz 16 Punktach Obsługi Klienta (POK). Wpunktach tych po podpisaniu umowy oraz wniesieniu kaucji w wysokości 120 złbędzie można odebrać urządzenie pokładowe viaBOX.

 

viaTOLL zwrócił się w półtora roku

Mijają dwa lata od wdrożenia elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Dotej pory przychody przekroczyły 1,855 mld zł, a koszty budowy systemuzwróciły się już po 17 miesiącach. To niewątpliwie sukces, choć wwyniku kryzysu przewoźnicy wożą mniej towarów, a co za tym idzie– mniej płacą za przejazd.

 

Niemal 2 mld zł z viaTOLL po dwóch latach

Mijają dwa lata od wdrożenia elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Dotej pory przychody przekroczyły 1,855 mld zł, a koszty budowy systemuzwróciły się już po 17 miesiącach. Kapsch Telematic Services,operator viaTOLL podkreśla, że to duży sukces, choć przyznaje, że w wynikukryzysu przewoźnicy wożą mniej towarów, a co za tym idzie –mniej płacą za przejazd.

 

ViaTOLL powiększy się o 400 km

Jeszcze w tym roku sieć płatnych dróg viaTOLL powiększy się o kolejneodcinki. Do systemu włączonych zostanie 400 kilometrów nowychdróg krajowych, ekspresowych i autostrad.

 

NIK: Są nieprawidłowości w sieci viaTOLL

Najwyższa Izba Kontroli, choć pozytywnie ocenia wprowadzenie systemuelektronicznego poboru opłat na drogach publicznych, to jednak znalazła szereguchybień w działaniu sieci viaTOLL.

 

Coraz więcej dróg w sieci viaTOLL

W przyszłym roku system viaTOLL zostanie powiększony o kolejnych 600 km nowychdróg. Ma przynieść ponad 1,7 mld zł przychodów. PrzedstawicieleGDDKiA podkreślają, że system spełnia swoje zadanie. Zapowiadają teżprzeprowadzenie na początku przyszłego roku przetargu na projektantaOgólnokrajowego Systemu Zarządzania Ruchem, którego viaTOLL mabyć częścią.

 

Ponad 4 mld zł wpływów z systemu viaTOLL

Przychody generowane przez elektroniczny system poboru opłat viaTOLLpotwierdzają słuszność wprowadzenia tego rozwiązania. Łącznie wpływy ztego tytułu do Krajowego Funduszu Drogowego przekroczyły już 4 mld zł.

 

Ponad 1,5 mld wpływu z viaTOLL

System viaTOLL przynosi spore zyski. Do kasy Krajowego Funduszu Drogowego w 2015roku wpłynęło ponad 1,5 mld zł. Przybywa odcinków, skąd pobiera sięopłaty, a także użytkowników tego systemu.

 

Rząd zrezygnuje z viaTOLL?

W ostatnich latach na system viaTOLL wydano ponad miliard złotych, a jużniebawem może sie okazać, że nowy rząd zadecyduje o jego rozbiórce iwdrożeniu całkowicie nowego systemu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019