Wyszukiwałeś:

vii

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: vii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Hybrydowe autobusy dla San Francisco

Ośrodek komunikacji miejskiej w San Francisco - Municipal Transportation Agency(MUNI) zamówił 56 niskopodłogowych autobusów Orion VII z napędemhybrydowym. Pojazdy dla Krzemowej Doliny dostarczy północnoamerykańskioddział DaimlerChrysler Commercial Buses.

 

Kontrakt na 1000 hybrydowych autobusów

Północnoamerykański oddział koncernu Daimler Buses (Daimler BusesNorth America) otrzymał dwa lukratywne zamówienia na dostawę 1 052autobusów Orion VII Next Generation.

 

Toyota Fun-Vii: internetowy samochód

W Tokio podczas targów motoryzacyjnych Toyota przedstawi koncepcyjny pojazd o nazwie Toyota Fun-Vii- Vehicle interactive internet. Samochód jest wizją przyszłości, w której samochody i ludzie są połączeni w wspólną sieć.

 

Czy warto kupić: Honda Civic VII (2001-2006)

Schodząca w tym roku ze sceny ósma generacja Hondy Civic nie byłaby, wmomencie swojego debiutu, może aż takim zaskoczeniem, gdyby nie... jejpoprzednik, będący całkowitą przeciwnością obecnego wciąż jeszczeCivica. Japończycy postawili wówczas zdecydowanie na funkcjonalnycharakter auta, upodobniając go wręcz do minivana. Mimo to, a może właśniedzięki temu, dziś jeszcze Civic VII cieszy się sporym wzięciem na rynkuwtórnym.

 

Kryptonim Volkswagen Golf VII

Wielu uważa, że cyfra "7" przynosi szczęście i jest synonimem powodzenia. Już wkrótce świat ujrzy właśnie VII najnowszą generację Volkswagena Golfa. My znamy już kilka istotnych szczegółówdotyczących tego modelu.

 

Nowy Golf - zdjęcia i cena

Nowa, siódma już generacja kompaktowego Volkswagena już we wrześniubędzie dostępna w polskich salonach niemieckiej marki. Znamy już większośćdetali dotyczących tego bestsellera, a także cenę, za jaką będzie możnanabyć podstawową wersję Golfa VII. Jest taniej niż w przypadku poprzednika!

 

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG: Poziom wyżej

Król kompaktów powrócił, a w raz z nim nieodłącznepytanie. Czy to kolejna ewolucja jego poprzedniej generacji, czy może wreszciezupełnie nowy model? Czas się o tym przekonać - Volkswagen Golf VII wykładana stół wszystkie karty.

 

2012: Końca świata nie było - cz.II

Druga połowa roku nie mogła być nudna, gdyż cała ludzkość czekała na zapowiadany rzekomo przez majów „koniec świata”. Zagładyrodzaju ludzkiego nie było, ale ostatnie sześć miesięcy obfitowało wwydarzenia, z których  kilka jest znamiennych dla przemysłumotoryzacyjnego w Polsce. Oto druga część przeglądu najważniejszychwydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Wątek na forum: Szukam zmieniarki do Hondy Accord VII 2004 rok

Poszukuję zmieniarki CD do Hondy Accord VII z 2004 roku moja jest uszkodzona i niestety nie pobira i nie oddaje płyt, chyba że ktoś zna fachowca który umie naprawić takie cudo. Z góry dziękuję. hofander

 

Golf VII łowcą nagród

Kończący się powoli bieżący rok to jedno wielkie pasmo sukcesównajpopularniejszego auta na Starym Kontynencie, czyli Volkswagena Golfa,który oferowany jest już w siódmej generacji. Wśróddwóch tuzinów nagród znalazły się tak prestiżowewyróżnienia jak Car of the Year czy też World Car of the Year.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018