Wyszukiwałeś:

villeneuve

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: villeneuve

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Szybkie postępy

Dwa pierwsze dni testów w zespole BMW Sauber były bardzo udane dla RobertaKubicy. Polak spisywał się tak dobrze, że skrócono planowany wcześniejprogram nauki i wyznaczono mu poważniejsze zadania.

 

F1: Dublet Renault

Włoch Giancarlo Fisichella (Renault) wygrał niedzielny wyścig o Grand PrixMalezji na torze Sepang, drugą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Tojego trzecie zwycięstwo w karierze.

 

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Villeneuve odchodzi, szansa dla Kubicy?

Zespół Formuły 1 BMW Sauber poinformował, że rozwiązał kontrakt zdotychczas etatowym kierowcą zespołu, Jacquesem Villeneuve. Kanadyjczyk niewystartuje zatem w kolejnych wyścigach F1. Czy oznacza to, że szansęstartów do końca obecnego sezonu otrzyma Robert Kubica, który powczorajszym Grand Prix Węgier jest głównym kandydatem do zajęcia jegomiejsca?

 

F1: Zaskakujący partner Kubicy w Renault?

Ciągnie wilka do lasu! Kanadyjczyk Jacques Villeneuve ponownie chce zasiąśćza kierownicą bolidu Formuły1! Co Ciekawe, mistrz świata z 1997 rokunegocjuje z Prodrive - firmą zabiegającą o przejęcie Teamu Renault, wktórym w przyszłym roku ma jeździć Robert Kubica.

 

F1: Villeneuve pewniakiem u Stefana

Jak donosi niemiecki serwis Motorsport Total (MT), Jacques Villeneuve będziedrugim kierowcą zespołu Stefan GP, jeśli ten otrzyma pozwolenie na start wsezonie 2010.

 

Kubica: Lubię być blisko ścian

Robert Kubica w tym sezonie stawał na podium w każdym wyścigu na torzeulicznym. W Montrealu znów pokaże, dlaczego jest specjalistą od tychtrudnych i niebezpiecznych tras.

 

i1 Super Series: dorównać F1

Stworzyć serię wyścigową to nie problem, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Później musimy postarać się o zaplecze techniczne i możemy cieszyć się ściganiem. Jednak nawet jeśli mamy pieniądze i technologię to musimy zmierzyć się z jednym ważnym problemem:F1.

 

Jacques Villeneuve upamiętni 30 rocznicę śmierci ojca

8 maja na torze Fiorano Jacques Villeneuve poprowadzi bolid z 1979 roku, wktórym startował jego ojciec Gilles. W ten sposób mistrz świataz 1997 roku uczci 30. rocznicę śmierci swojego ojca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020