Wyszukiwałeś:

volkswagen X

golf X

golf X

r X

. Znaleziono 483 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen golf golf r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 483 wszystkich):

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nar>kółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkur>pojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówr>egzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejr>przygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstar>generacja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nower>zmiany.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłar>projektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjir>najbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżr>nie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,r>niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Golf IV (1997-2003)

Volkswagen Golf to auto-legenda, którego każda z pojawiających się nar>rynku generacji momentalnie pojawiała się na szczycie rankingówr>sprzedażowych. Dziś przyjrzymy się czwartej generacji tego modelu,r>który obecnie jest jednym z najchętniej poszukiwanych aut używanychr>przez naszych rodaków.

 

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG: Poziom wyżej

Król kompaktów powrócił, a w raz z nim nieodłączner>pytanie. Czy to kolejna ewolucja jego poprzedniej generacji, czy może wreszcier>zupełnie nowy model? Czas się o tym przekonać - Volkswagen Golf VII wykładar>na stół wszystkie karty.

 

Ford Focus, Kia cee`d, Toyota Auris, Volkswagen Golf - ciężki żywot jurora

Ostatnie rozstrzygnięcia dwóch prestiżowych konkursówr>potwierdzają tezę, którą lansują od dawna miłośnicy tego modelu -r>Golf rządzi! Czy aby jednak na pewno? Przeciwników takiego sądur>znajdzie się przecież również bez liku. Postanowiliśmy zatem zabawićr>się nieco w jurorów i sprawdzić, czy Volkswagen Golf VII to faktycznier>niedościgniony wzorzec dla innych kompaktów, czy może jednak mianor>"króla kompaktów" jest już mocno naciągane.

 

Polska premiera: Volkswagen Golf GTI VII

Segment kompaktów można porównać do biegu długodystansowego,r>na czele którego przez większość okrążeń biegnie zawodnik zr>Wolfsburga. Inni cały czas starają się go dogonić i czasem im się udaje,r>ale ciężko go wyprzedzić. Teraz pojawia się nowy gracz i też nie będzier>łatwo go pokonać.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzier>inżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskir>lew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wr>którym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Najmocniejszy Golf GTI w historii

Volkswagen Golf od prawie 40 lat oferowany jest we wzmocnionej wersji GTI. Zr>okazji tej rocznicy, Niemcy zaproponują specjalną edycję aktualnej,r>siódmej generacji kompaktu, o najwyższej jak dotąd mocy.

 

Volkswagen stworzył mocnego Golfa na tor

To nie jest żaden hot-hatch do jazdy na co dzień i szpanowania na osiedlowymr>parkingu. Najnowsze dzieło inżynierów Volkswagena to prawdziwe, dzikier>zwierze na tor, skonstruowane przy współpracy z Seatem.

 

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

W salonach melduje się odświeżony Golf siódmej generacji, a tymczasemr>nie ustają prace nad kolejną odsłoną popularnego kompakta. Znamy pierwszer>przecieki na temat sportowej wersji GTI. Szykuje sie niezła rewolucja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volkswagen golf golf r".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018