Wyszukiwałeś:

volkswagen X

nutzfahrzeuge X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen nutzfahrzeuge

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Volkswagen i zakłady Cegielskiego

Volkswagen Poznań poszerza zakres kooperacji z zakładami H. Cegielski -Poznań. Dotychczasowa współpraca zostanie poszerzona o następny projekt, akolejne są w przygotowaniu.

 

Koncern Volkswagen rekordowo

2005 rok był rekordowym dla koncernu Volkswagen. Na całym świecie nabywcówznalazło 5,24 miliona samochodów. Oznacza to wzrost o 3,2 procent w stosunkudo roku poprzedniego.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Rekordowy eksport VW Nutzfahrzeuge

Ponad 10 000 pojazdów użytkowych wyeksportowanych do 31 państw naświecie. To nowy rekord eksportowy brazylijskiego oddziału Volkswagenazajmującego się produkcją aut użytkowych.

 

VW Caddy na luksusowo

Volkswagen Nutzfahrzeuge, dział koncernu Volkswagena zajmujący się budowąpojazdów komercyjnych na salonie samochodowym w Genewie zaprezentujeluksusowo-sportową wersję modelu Caddy Life. Wkrótce podobny pakietwyposażeniowy dostępny będzie w sprzedaży seryjnej.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

Volkswagen Poznań przyjazny pracownikom

Zakończyła się IV edycja ogólnopolskiej Akcji Certyfikacyjnej„Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie przyznano 12firmom. Jedną z wyróżnionych firm jest Volkswagen Poznań Sp. z o.o.Organizatorem konkursu jest NSZZ “Solidarność”.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volkswagen nutzfahrzeuge".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018