Wyszukiwałeś:

volkswagen X

scirocco X

. Znaleziono 132 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen scirocco

Spróbuj też wyszukać: volkswagen sirocco zdjecia volkswagen scirocco 1987

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

VW Scirocco rewelacją Genewy

Która z zaprezentowanych w pierwszym dniu prasowym targów wGenewie nowości była najważniejsza? Jeżli mierzyć to liczbąprzedstawicieli świata mediów, jaką można było zobaczyć przywystawionych modelach, to niewątpliwie do miana najważniejszej premierywystawy Genewa 2008 będzie kandydować Volkswagen Scirocco.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

Volkswagen Scirocco - powrót w wielkim stylu

Na miesiąc przed oficjalną premierą pojawiły się w Polsce trzy noweVolkswageny Scirocco. Na drogach wzbudzają tyle zainteresowania a może izachwytu, co półnagie modelki.

 

Scirocco R-Cup: Wysoka forma Polaków

Wyścig uliczny na Norisring wygrał Stefano Proetto. Jest to jego pierwszezwycięstwo w pucharze Volkswagen Scirocco-R. Drugie miejsce zajął MaciekSteinhof, który umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej.Podczas wyścigowego weekendu było jednak znacznie więcej polskichakcentów.

 

Volkswagen Scirocco - cennik

Scirocco w tym roku zadebiutowało w nowej odsłonie - auto przeszłofacelifting. Volkswagen postawił oczywiście na zmiany kosmetyczne w wyglądziei szersze pod maską. Scirocco po zmianach dostaniemy od kwoty 90 190 złotych.

 

Volkswagen Scirocco - dane techniczne

Topowa wersja Scirocco, ta z oznaczeniem R napędzana jest przez silnikbenzynowy TSI o pojemności dwóch litrów. Agregat osiąga moc 280KM. Słabsze wersje benzynowe dostarczają odpowiednio 220, 180, i 125 KM(1.4TSI). Wysokoprężne silniki reprezentuje tylko jeden przedstawiciel - 2.0 TDI.

 

Volkswagen Scirocco R - dane techniczne

Scirocco R po liftingu dostało 15 KM więcej mocy, a to z kolei poprawiłosprint do 100 km/h o 0.3 sekundy. Moment obrotowy jest taki sam jak w wersji 2.0TSI (220 KM).

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkakosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjirównież we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymVolkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,mógłby…

 

Volkswagen Scirocco GTS na targi w Szanghaju

Przywrócenie modelu Scirocco po wielu latach było świetnym posunięciem Volkswagena. 23 lata po wprowadzeniu pierwszej generacji w wersji GTS, Niemcydopisują te trzy literki do najnowszego wcielenia swojego coupe.

 

Volkswagen Scirocco R - wiatr zachodni, porywisty

Niepraktyczny, absurdalnie mocny, przyciągający spojrzenia przechodniów- to nie może być Volkswagen, prawda? A jednak - nieco zapomniany model Scirocco zawitał do nas na test w najmocniejszej specyfikacji "R".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volkswagen scirocco".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020