Wyszukiwałeś:

volkswagen

. Znaleziono 6673 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen

Spróbuj też wyszukać: volkswagen golf volkswagen touran volkswagen polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6673 wszystkich):

Volkswagen w F1 czy WRC? A może i tu i tu?

Ostatnio dość głosno jest o możliwym zaangażowaniu się marki Volkswagen wjedną z prestiżowych dyscyplin motosportu. Kilka dni temu pojawiły sięgłosy, że niemiecki koncern zamierza urozmaicić rywalizację w WRC. Terazokazuje się, że VW zastanawia się nad udziałem w F1.

 

Volkswagen większościowym udziałowcem MAN

Proces przejmowania przez firmę Volkswagen większości udziałów współce MAN SE został zakończony. W dniu 3 listopada 2011 roku wraz zzatwierdzeniem transakcji przez chiński urząd ochrony konkurencji spełnionyzostał ostatni warunek wykonania wymaganej przepisami prawa publicznej ofertyprzejęcia, złożonej akcjonariuszom MAN SE przez spółkę VolkswagenAG. Wcześniej transakcja ta została już zatwierdzona przez Komisję UE orazprzez wiele innych właściwych organów.

 

Volkswagen Castrol Cup: Znamy szczegóły polskiej serii wyścigowej

Castrol przez trzy sezony będzie sponsorem strategicznym serii wyścigowejprzygotowywanej przez Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Racing Polska.Start zmagań przewidziany jest na połowę kwietnia przyszłego roku.

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Volkswagen Passat B8 - Trendline, Comfortline czy Highline?

Debiutujący właśnie w polskich salonach Volkswagen Passat ósmejgeneracji (B8), tak jak poprzednik, będzie oferowany w trzech wersjachwyposażenia - Trendline, Comfortline oraz Highline. Zobacz, która z nichnajlepiej spełni Twoje potrzeby.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Volkswagen Financial Services ? nowa marka usług finansowych w Polsce

Początek nowego roku to nie tylko czas nowych biznesowych wyzwań dla firm, alei zmian. Od 1 stycznia 2016 roku usługi trzech spółek –Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział wPolsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. – łączą się ipracują pod nazwą: Volkswagen Financial Services.

 

Volkswagen ID R z nowym rekordem Północnej Pętli toru Nürburgring

Volkswagen ID R pokonał okrążenie Północnej Pętli toru Nurburgring wrekordowo krótkim czasie, najlepszym wśród pojazdówelektrycznych.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia nazwę na Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia swoją nazwę, która brzmiećbędzie Volkswagen Samochody Dostawcze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019