Wyszukiwałeś:

volvo X

9700 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo 9700

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Autobus roku wybrany

Volvo 9700 zostało wybrane przez międzynarodowe jury specjalistów z branżyautobusowej najlepszym tego typu pojazdem w klasie turystycznej na 2008 rok.Nagroda "Coach of the Year 2008" trafiła na konto szwedzkiego producentamiędzy innymi za bardzo rozbudowane systemy aktywnego i biernegobezpieczeństwa.

 

Volvo 8700 z Wrocławia

Koncern Volvo, który jest jednym z największych światowychproducentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszynbudowlanych podjął decyzję o przeniesieniu całej produkcji autobusu model8700 do swojej fabryki we Wrocławiu.

 

5-tysięczne Volvo z Wrocławia

Z linii produkcyjnej wrocławskiej fabryki należącej do koncernu Volvo,zjechał 5-tysięczny autobus Volvo 8700LE. Niskowejściowy autobusmiędzymiastowy trafił do niemieckiej firmy KVG Stade. Zgodnie ze strategiąVolvo, cała produkcja modelu 8700 jest skoncentrowana we Wrocławiu.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Volvo 9700 dla wrocławskich strażaków

Wyjątkowy model autobusu turystycznego Volvo 9700 ze statusem pojazduspecjalnego został przekazany Komendzie Wojewódzkiej Państwowej StrażyPożarnej we Wrocławiu. Pojazd operacyjnego do transportu ratowników iewakuacji osób poszkodowanych została zakupiony w ramach finansowanego zUE projektu pod "Bezpieczny Dolny Śląsk - rozbudowa centrówratownictwa Województwa Dolnośląskiego - zakup specjalistycznegosprzętu technicznego".

 

Premiera nowego autobusu miejskiego Volvo

Na targach Busworld w Kortrijk Volvo Buses zaprezentuje nowy autobus miejskiVolvo 7900. Wśród licznych udoskonaleń należy wymienić obniżonąmasę własną pojazdu, dodatkowo zmniejszającą zużycie paliwa iumożliwiającą przewóz większej liczby pasażerów.

 

"Zielona wydajność" na targach IAA 2012

Autobusy i powiązane z nimi usługi oszczędzające paliwo, pieniądze iśrodowisko – to główny temat Volvo na wrześniowych targach IAAMotor Show w Hanowerze. Uwaga skupiona będzie na powszechnie pożądanymautobusie hybrydowym Volvo 7900.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo 9700".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019