Wyszukiwałeś:

volvo X

9900 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo 9900

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Autobusy made in Poland za granicę

W pierwszym kwartale 2007 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom822 szt., czyli aż o 232 szt. więcej niż przed rokiem. Cały czas podstawowymmotorem produkcji jest dynamicznie rosnący eksport oraz nieznacznie zwiększonasprzedaż na rodzimym rynku.

 

Polska eksporterem autobusów

Ubiegły rok był dobry dla przemysłu motoryzacyjnego. Efekty dało sięzauważyć także w przypadku produkcji i eksportu autobusów. W 2007 rokuzapadło m.in. kilka decyzji, których skutkiem będą inwestycjekoncernów w Polsce.

 

Volvo 8700 z Wrocławia

Koncern Volvo, który jest jednym z największych światowychproducentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszynbudowlanych podjął decyzję o przeniesieniu całej produkcji autobusu model8700 do swojej fabryki we Wrocławiu.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Premiera nowego autobusu miejskiego Volvo

Na targach Busworld w Kortrijk Volvo Buses zaprezentuje nowy autobus miejskiVolvo 7900. Wśród licznych udoskonaleń należy wymienić obniżonąmasę własną pojazdu, dodatkowo zmniejszającą zużycie paliwa iumożliwiającą przewóz większej liczby pasażerów.

 

"Zielona wydajność" na targach IAA 2012

Autobusy i powiązane z nimi usługi oszczędzające paliwo, pieniądze iśrodowisko – to główny temat Volvo na wrześniowych targach IAAMotor Show w Hanowerze. Uwaga skupiona będzie na powszechnie pożądanymautobusie hybrydowym Volvo 7900.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo 9900".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019