Wyszukiwałeś:

volvo X

buses X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo buses

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Volvo Buses: rozbudowa w Indiach

Volvo Buses zainaugurowało otwarcie nowych działów w fabryce w Indiach.Nowopowstałe zakłady w miejscowości Banglore są czytelnym sygnałem, żeszwedzki producent zamierza w jeszcze większej skali zaistnieć na prężnierozwijającym się rynku azjatyckim.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

1500 autobusów Volvo na Expo 2010 w Szanghaju

Volvo Buses dostarczyło 1500 autobusów do obsługi wystawy World Expo2010 w Szanghaju, w Chinach, która zostanie oficjalnie otwarta wnajbliższą sobotę. W tej grupie znajduje się 120 autobusówelektrycznych, które będą użytkowane w obrębie terenu wystawy.

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Duże zamówienie na autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. Autobusy będą produkowane w zakładach Volvo we Wrocławiu i wSäffle w Szwecji, i zostaną dostarczone pod koniec roku. Zamówenieobejmuje 91 autobusów w tym 32 hybrydy.

 

Premiera nowego autobusu miejskiego Volvo

Na targach Busworld w Kortrijk Volvo Buses zaprezentuje nowy autobus miejskiVolvo 7900. Wśród licznych udoskonaleń należy wymienić obniżonąmasę własną pojazdu, dodatkowo zmniejszającą zużycie paliwa iumożliwiającą przewóz większej liczby pasażerów.

 

Hybrydowe Volvo zasilane z gniazdka

Volvo Buses jest trakcie w opracowywania autobusu hybrydowego zasilanego zgniazdka, który będzie mógł pokonywać długie dystansebezgłośnie i bezspalinowo – wyłącznie w oparciu o energięelektryczną. Trzy autobusy przejdą testy w Göteborgu w Szwecji przywsparciu Unii Europejskiej.

 

Volvo przechodzi na autobusy hybrydowe

Volvo Buses skupia się obecnie na autobusach hybrydowych dla miast w Europie.Od 2014 r. Volvo będzie oferować na rynku europejskim swoje kompletneniskopodłogowe autobusy miejskie tylko w wersji hybrydowej. Co więcej, Volvorozszerza swój asortyment modeli hybrydowych o autobusy przegubowe.

 

Wrocławskie Volvo dostarczy 276 autobusów do Szwecji

Volvo Buses otrzymało od firmy Nobina zamówienie na 276autobusów, które mają zostać dostarczonedo Szwecji jeszcze w tymroku. Zamówienie to jest jak dotąd największym w historii Volvo Busesna szwedzkim rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo buses".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019