Wyszukiwałeś:

volvo X

globetrotter X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo globetrotter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Volvo FH16: Najmocniejszy ciężarowiec

Volvo FH16 ze swym 660-konnym silnikiem D16E bije dotychczasowe rekordy i jestnajmocniejszym samochodem ciężarowym na rynku.

 

Urodzinowe specjały Volvo

Z okazji 80. urodzin firmy Volvo, Volvo Trucks przedstawia specjalne,jubileuszowe wersje pojazdów Volvo FH i Volvo FH16. Obok specjalnych zmian wewnętrzu obu modeli szwedzki producent postawił tradycyjnie na nowatorskiesystemy bezpieczeństwa.

 

Nowy silnik w Volvo FM

Volvo zaprojektowało całkowicie nowy silnik, o pojemności 11 litrów,przeznaczony do ciągników siodłowych Volvo FM. Dzięki dużejładowności i małej masie własnej, pojazdy te stanowią idealne rozwiązaniew zastosowaniach, takich jak np. transport materiałów ciekłych isypkich luzem. Opracowano je z myślą o klientach działających w segmentach,w których Volvo widzi duże możliwości rozwoju.

 

30 lat Globetrottera

Kiedy wprowadzono kabinę Globetrotter na rynek, Volvo liczyło na sprzedażkilkuset sztuk rocznie. Ale ten niszowy, jak początkowo sądzono, produktszybko okazał się być sukcesem. W tym roku, 30 lat od jego premiery rynkowej,dziewięć spośród dziesięciu nowych samochodów ciężarowychVolvo FH to pojazdy z kabiną Globetrotter. Teraz, dokładnie tak jak na samympoczątku, główne elementy, na których opiera się koncepcjakabiny Globetrotter to środowisko kierowcy i komfort w kabinie na światowympoziomie.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

30 lat Volvo Globetrottera

 

Minęło już 30 lat od wprowadzenia przez Volvo rewolucyjnej kabiny Globetrotter. Volvo dzięki niej stworzył nowy standard w dziedzinie komfortu jazdy samochodem ciężarowym - mojeauto.tv

 

Ciężarówki przyszłości wg Volvo

Postęp dokonuje się coraz szybciej. Już za dziesięć lat samochodyciężarowe będą zupełnie inne, niż dziś. Przynajmniej tak twierdzi RikardOrell, dyrektor działu wzornictwa w Volvo Truck Corporation i jeden ztwórców koncepcyjnego pojazdu Concept Truck 2020,reprezentującego śmiałą wizję przyszłości według Volvo TruckCorporation.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Volvo Ocean Race

W październiku po raz jedenasty wystartuje Volvo Ocean Race. Regaty tezainspirowały Volvo Trucks do przygotowania „Volvo Ocean Race LimitedEdition” – limitowanej serii specjalnie zaprojektowanychsamochodów ciężarowych Volvo FH i Volvo FH16.

 

Czterechsetne Volvo dla Omega Pilzno

Zlokalizowana w Pilźnie firma OMEGA Pilzno International Transport &Spedition Godawski & Godawski, odebrała swój czterechsetnysamochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM,który będzie wykorzystywany w transporcie długodystansowym. Uroczysteprzekazanie pojazdu Klientowi, z udziałem Claesa Nilssona, Prezesa EuropejskiejDywizji Volvo Truck Corporation oraz Toma Jörninga, DyrektoraZarządzającego Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Trucks, odbyłosię w Göteborgu, w dniu 14 października br.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo globetrotter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019