Wyszukiwałeś:

volvo X

ncap X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo ncap

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Dlaczego Volvo są takie bezpieczne?

2000 przeprowadzonych testów zderzeniowych w ciągu siedmiu lat istnieniaspecjalnego centrum zajmującego się testowaniem nowych samochodów tylkopotwierdza niezwykle duże zaangażowanie koncernu Volvo w kwestiibezpieczeństwa.

 

Euro NCAP: Cztery na pięć

Na koniec roku organizacja Euro NCAP postanowiła przeprowadzić testyzderzeniowe sześciu samochodów. Wśród nich znalazł sięMercedes Klasy C, Volvo V70 i Renault Laguna i Mazda 2. Wszystkie czteryotrzymały maksymalny wynik, pięciu gwiazdek.

 

Euro NCAP: Bezpieczeństwo czy marketing?

Jeszcze kiedyś, przed trzema, czterema laty, wynik pięciogwiazdkowy zaochronę podczas testów zderzeniowych Euro NCAP był marzeniem wszystkichchyba producentów wytwarzających samochody. Dziś, kiedy taki rezultatpowoli staje się normą, pojawia się pytanie, czy rzeczywiście auta stająsię tak bezpieczne, czy też może producenci nauczyli się odpowiednioprzygotowywać swoje modele.

 

Euro NCAP: Dwunastka przetestowana

Aż 12 modeli zostało poddanych testom zderzeniowym Euro NCAP nie tylko wostatniej tegorocznej fazie testów, ale i ostatniej ocenianej wedługobecnego systemu. Najlepiej wypadło Renault Megane, którewyrównało najlepszy w historii wynik uzyskany przez Nissana Qashqai.

 

Euro NCAP: Jakie modele mają bezpieczne fotele?

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych wcale nie musi oznaczać, że w raziekolizji nic nam nie grozi. Powód? Nie badano dotąd bezpieczeństwapodczas uderzenia w tył auta. Od przyszłego roku będzie to stały punkttestów, zaś teraz Euro NCAP opublikowało pierwsze wyniki tego typutestów przeprowadzonych przy okazji tegorocznych próbzderzeniowych. Wyniki mogą zaskoczyć...

 

Te auta są bezpieczne

Euro NCAP przeprowadziło kolejne testy zderzeniowe. Tym razem rozbitychzostało w sumie sześć modeli i wszystkie zdały ten egzamin na piątkę.Wśród przetestowanych aut znalazł się kolejny elektryczny pojazd -Nissan Leaf - który tym samym został pierwszym samochodem z napędemelektrycznym z maksymalną oceną pięciu gwiazdek.

 

Chińskie auta bezpieczniejsze niż Duster

Co przesądza o wyborze przez Ciebie auta? Jeśli najbardziej albo narówni z innymi czynnikami cenisz sobie poczucie wyjątkowegobezpieczeństwa, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubiegłoroczne nowości naStarym Kontynencie okazały się najbezpieczniejsze. Jak zwykle o wszystkimprzesądzili specjaliści z Euro NCAP.

 

Volvo zdobywa prawie maksimum

Volvo V40 przeszło właśnie serię testów zderzeniowych. Bardzo dobrewyniki mogą być początkiem zmian w ocenaniu bezpieczeństwa oferowanego przezsamochody.

 

Volvo V40 z niższą ceną

Już za niecałe 80 tys. złotych dostaniemy podstawową odmianę kompaktowegoVolvo V40. W tej cenie oferowany jest silnik benzynowy T2 o mocy 120 konimechanicznych.

 

Ford Mustang, Volvo S90 i V90 - testy Euro NCAP

Amerykańskie coupe oraz szwedzkie samochody klasy wyższej zostały sprawdzoneprzez organizację Euro NCAP. Co najmniej w jednym przypadku wynik jest zaskakujący.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo ncap".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021