Wyszukiwałeś:

volvo X

prezes X

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo prezes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Nowy prezes Volvo w Polsce

Arkadiusz Nowiński obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Volvo Auto Polska.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Duże zainteresowanie nowym Volvo FMX

Nowe Volvo FMX właśnie zostało zaprezentowane po raz pierwszy. Jego światowapremiera odbyła się jednocześnie na wystawach w Monachium i w Moskwie.Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne, a zainteresowanie tym nowym, jeszczebardziej wytrzymałym pojazdem budowlanym jest duże.

 

Volvo do konkurencji z Klasą S

Chiński koncern Geely, który obecnie jest właścicielem Volvo ma bardzoambitne plany. Firma zamierza stworzyć konkurenta na miarę Mercedesa Klasy Sczy BMW Serii 7.

 

Nowy szef Volvo

Stefan Jacoby długoletni dyrektor generalny w grupie Volkswagena będzie terazodpowiedzialny za budowanie silnej pozycji marki Volvo, również narynkach azjatyckich.

 

Nowe auto Volvo

Na targach w Szanghaju Volvo zaprezentowało koncepcyjne auto o nazwie ConceptUniverse.

 

W Volvo Trucks liczy się każda kropla

Volvo Trucks rozpoczyna kampanię, której celem jest propagowanie wiedzydotyczącej ekonomiki paliwowej. – Znaczną redukcję zużycia paliwamożna osiągnąć stosunkowo prostymi środkami. A niższe zużycie paliwa tokorzyść zarówno dla naszych klientów, jak i dla środowiskanaturalnego – i właśnie to chcemy przekazać opinii publicznej –mówi Prezes i Dyrektor Generalny firmy Staffan Jufors.

 

Geely zasili finanse Volvo

Wszyscy z obawą spoglądali na przejęcie marki Volvo przez chińskiego producenta Geely. Obawiano się, że transakcja ta to początek końca marki Volvo. Na szczęście stało się całkiem inaczej i widać, że szwedzka markarozkwita pod skrzydłami chińczyków. Niedługo rozkwitnie jeszcze bardziej.

 

Nowe Volvo FH

„Samochód ciężarowy, który przeniesie nas daleko wprzyszłość.” Tymi słowami Claes Nilsson, Prezes Volvo Trucks, opisujenowe wersje Volvo FH i Volvo FH16, które wkrótce zostanązaprezentowane.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo prezes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020