Wyszukiwałeś:

voucher

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: voucher

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Limitowany Infiniti i członkostwo w elitarnym klubie

Najbardziej ekskluzywny ze wszystkich dotychczas oferowanych wersji, dostępny wEuropie tylko w 150 sztukach i dający członkostwo w elitarnym klubie"Relais & Châteaux Club 5C". Taki jest Infiniti EX30d BlackPremium.

 

Michelin rozdaje vouchery

Na początku kwietnia wystartowała akcja specjalna Serwisu Klienta Michelin podhasłem „Oszczędzaj z Michelin”. Kierowcy, którzy kupiąopony, otrzymają voucher o wartości 200 zł.

 

22,2 l/100 km

Zakończyły się polskie eliminacje w rozgrywanych w tym roku w Regionie EuropyCentralno - Wschodniej Volvo Trucks Mistrzostwach Kierowców w JeździeEkonomicznej - The Drivers Fuel Challenge. W sobotę, 26 maja br., w trakciepolskiego finału konkursu, wyłoniony został zwycięski kierowca. PawełOzimek, reprezentujący firmę EPO-TRANS LOGISTIC z Tychów osiągnąłnajlepszy wynik i to właśnie on będzie przedstawicielem polskichkierowców w Regionalnym Wielkim Finale konkursu w Ołomuńcu.

 

DAF N.V. nagradza

Firma Usługi Transportowe ze Sroczkowa odebrała nagrodę specjalną DAF N.V.za udział w ogólnoeuropejskim internetowym badaniu satysfakcjiklientów DAF. Voucher na przegląd Y dla samochodu ciężarowego DAFodebrał właściciel firmy pan Waldemar Kaczmarczyk z rąk MaciejaTrzebiatowskiego, Dyrektora ds. Serwisu i Rozwoju Sieci Dealerskiej DAF TrucksPolska.

 

Pierwszy Nissan Pulsar przekazany klientowi w Polsce

Kompaktowy rywal Golfa, model Pulsar to nowość w gamie Nissana. Pierwszyegzemplarz tego samochodu został przekazany klientce w salonie w ZielonejGórze.

 

Wątek na forum: Zasiadz za kierownica ekskluzywnego sportowego auta!

Witam !nZapewne każdy z Państwa marzyl choć raz w swoim życiu aby zasiaść za kierownice ekskluzywnego sportowego auta i poczuc dreszczyk adrenaliny gdy wciśnięcie pedału gazu wzbudza ogluszający ryk potężnego silnika a przeciążenie przy przyśpieszeniu wciska nam serce do gardła... !nWychodzimy ...

 

Wątek na forum: sportowe samochody

czy lubicie szybkie samochody? ~nika

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019