Wyszukiwałeś:

w-z

. Znaleziono 52749 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: w-z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52749 wszystkich):

Fundusze na bydgoską trasę W-Z

Bydgoszcz otrzyma z funduszy unijnych 42,6 mln zł na dokończenie ostatniegoodcinka trasy W-Z, od ul. Artyleryjskiej do Żeglarskiej. Dofinansowana będzierównież rewitalizacja Wyspy Młynskiej.

 

Dofinansowanie bydgoskiej W-Z

W ostatnich dniach grudnia 2005 roku podpisana została umowę na dofinansowanieprojektu "Budowa trasy W-Z na odcinku od ul. Artyleryjskiej do ul.Żeglarskiej" w Bydgoszczy. Miasto w przeciągu trzech najbliższychmiesięcy musi wyłonić wykonawcę projektu.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Remont trasy W-Z w Warszawie

W marcu rozpoczął się największy tegoroczny remont warszawskiejinfrastruktury – modernizacja trasy tramwajowej na trasie W-Z. Tramwaje isamochody prywatne wrócą na most 1 września. Trwa także remonttorowiska tramwajowego na ul. Młynarskiej.

 

Protest Gdańska w sprawie trasy W-Z

Władze Gdańska przekazały do Ministerstwa Infrastruktury protest w związku zodrzuceniem projektu „Budowa Trasy WZ w Gdańsku, odcinek Kartuska -Otomińska" na etapie oceny merytorycznej I stopnia.

 

Kolejny etap modernizacji trasy W-Z

Prowadzony jest kolejny etap robót modernizacyjnych na trasie W-Z wWarszawie. Remont torowiska przy kinie Femina, na skrzyżowaniu al.Solidarności z al. Jana Pawła II, potrwa do 2 sierpnia br. Normalny ruchdrogowy wrócił natomiast na pl. Bankowy oraz na ul. Młynarską.

 

Warszawa: Trasa W-Z już gotowa

Od 10 października, tramwaje będą jeździły po całej wyremontowanej trasieW-Z w Warszawie. Zakończyła się największa, trwająca dwa lata, modernizacjatrasy tramwajowej w Warszawie.

 

Pozwolenie na Trasę WZ w Sylwestra

31 grudnia br. wojewoda pomorski przekaże zgodę na realizację inwestycjidrogowej pod nazwą „Budowa Trasy W-Z w mieście Gdańsku”.Długość odcinka wynosi 2 km 223 m, z wyłączeniem węzła„Karczemki”.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z wGdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jestrównoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastuuprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. Wmarcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

90 mln zł za ostatni odcinek Trasy W-Z w Gdańsku

Niemal 90 mln zł pochłoną prace budowlane ostatniego odcinka Trasy W-Z wGdańsku. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest Skanska. Prace mają potrwaćdo końca maja 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019