Wyszukiwałeś:

waga X

drogowa X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: waga drogowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wagi ciężarowe w Opolu

W Opolu przy ul. Grudzickiej wkrótce zostanie zainstalowana waga dlasamochodów ciężarowych. Przedstawiciele Wojewódzkiej InspekcjiTransportu przypuszczają, że do 40 proc. ciężarówek wjeżdżającychdo miasta jest przeładowana podaje Gazeta Wyborcza.

 

Trudny tydzień na Karkonoskiej we Wrocławiu

W najbliższych dniach rozpocznie się gwarancyjna naprawa wagi i remontnawierzchni w tych miejscach na al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Prace zostanąpodzielone na dwa etapy- po jednym pasie jezdni  wlotowej. W etapiepierwszym od 4 sierpnia od godziny 21.00 zamknięty zostanie lewy pas jezdni al.Karkonoskiej. Realizacja dwóch etapów potrwa do środy 11sierpnia.

 

Ciężarowe na wagi

Rusza ogólnopolski program ważenia samochodów ciężarowychkorzystających z sieci dróg krajowych. Program ma na celu poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego, wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji wtransporcie drogowym i co ważne ochronę dróg krajowych. Z badań wynikabowiem, że samochód, który przekroczył dwukrotnie dopuszczalnąmasą przy jednorazowym przejeździe zużywa drogę tak jak 2,5 milionasamochodów osobowych.

 

Opolszczyzna mówi stop przeładowanym ciężarówkom

Tuż przed końcem 2011 roku w dwóch miejscach na Opolszczyźniepojawiły się dwa kolejne punkty do preselekcyjnego ważenia pojazdów.Od tego momentu przeciążonym ciężarówkom trudniej będzie przejechaćbezkarnie obwodnicą Osowca (na DK 45 z Opola do Kluczborka) oraz obwodnicąOpola.

 

Pierwszy Exagon Furtive-eGT trafił do klienta

Francuski producent Exagon Motors właśnie dostarczył pierwszy, produkcyjnyegzemplarz modelu Furtive-eGT.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "waga drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019