Wyszukiwałeś:

waga

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: waga

Spróbuj też wyszukać: waga inspekcja renomoduswaga ile warzy citroen C1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Wątek na forum: Nowości pod maską Audi TT

Cytat: "Jest bardzo kompaktowy i ze swoją masą 135 kilogramów niezwykle lekki." To jest waga samochodu, silnika, czy kierowcy??? Cytat: "Inżynierowie Audi w nowej jednostce przekonstruowali regulowany wałek rozrządu zaworów dolotowych, który poprawia w ten sposób stopień wype...

 

Wagi ciężarowe w Opolu

W Opolu przy ul. Grudzickiej wkrótce zostanie zainstalowana waga dlasamochodów ciężarowych. Przedstawiciele Wojewódzkiej InspekcjiTransportu przypuszczają, że do 40 proc. ciężarówek wjeżdżającychdo miasta jest przeładowana podaje Gazeta Wyborcza.

 

Jeden jedyny Pagani Zonda HH

Firma Pagani wypuszcza od czasu do czasu specjalną edycję modelu Zonda,która jest skrojona na potrzeby zamawiającego. Tym razem pojawiły sięinformacje o wersji sygnowanej jako HH, która powstała dla jednego zklientów zza oceanu.

 

Trudny tydzień na Karkonoskiej we Wrocławiu

W najbliższych dniach rozpocznie się gwarancyjna naprawa wagi i remontnawierzchni w tych miejscach na al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Prace zostanąpodzielone na dwa etapy- po jednym pasie jezdni  wlotowej. W etapiepierwszym od 4 sierpnia od godziny 21.00 zamknięty zostanie lewy pas jezdni al.Karkonoskiej. Realizacja dwóch etapów potrwa do środy 11sierpnia.

 

Ciężarowe na wagi

Rusza ogólnopolski program ważenia samochodów ciężarowychkorzystających z sieci dróg krajowych. Program ma na celu poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego, wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji wtransporcie drogowym i co ważne ochronę dróg krajowych. Z badań wynikabowiem, że samochód, który przekroczył dwukrotnie dopuszczalnąmasą przy jednorazowym przejeździe zużywa drogę tak jak 2,5 milionasamochodów osobowych.

 

F1: Przewodnik po KERS

Po zniknięciu w 2010 roku, KERS powraca na sezon 2011. Tak naprawdę, to nigdynie zniknął w przepisach, lecz dzięki porozumieniu zespołów zostałodstawiony na rok. Teraz powraca jako oszczędne narzędzie hybrydowe w takiejformie, w jakiej opuścił sport pod koniec 2009 roku. Zespół LotusRenault GP przybliżył kibicom ten system, przygotowując specjalny artykuł.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Nowy autobus Volvo z wroclawskiej fabryki

Volvo Buses uruchamia obecnie produkcję nowego niskopodłogowego autobusu -Volvo 7900. Jedną spośród jego wielu zalet jest niska waga,która wpływa na redukcję spalania paliwa i sprawia, że autobus możeprzewieźć większą liczbę pasażerów. Volvo 7900 będzie produkowanywe wrocławskim zakładzie.

 

Gra o gramy

Producenci samochodów coraz częściej przy prezentacjach nowych modelichwalą się, że są one lżejsze od swoich poprzedników. Czego jednaktak chętnie nie zdradzają: to poddostawcy części w dużej mierzeprzyczyniają się do redukcji masy tych pojazdów, stosując komponenty isystemy wykonane wg nowych technologii.

 

Wątek na forum: 200-konna Zafira Tourer

Jak to zwykle przy oplu waga za duża i będzie spalał o 20% więcej od konkurencji i miał o 20% gorsze przyspieszenie. Wystarczy porównać nawet z silnikiem 1.8TSI lub 2.0 TSI ~Adrian

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019