Wyszukiwałeś:

wakacje

. Znaleziono 459 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacje

Spróbuj też wyszukać: wyjazd urlop wakacje 2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 459 wszystkich):

Wątek na forum: W wakacje było bezpieczniej

Wiecie dlaczego? Bo dużo więcej ludzi pojechało na wakacje za granicę. Niski kurs Euro, kolejny rok z rzędu beznadziejnej pogody, coraz więcej radarów, polowania policyjne videokamerami, spowodowały refleksję. Ludzie mają coraz bardziej w nosie urlot w PL. Niech ktoś sprawdzi ilość zużytego w tym...

 

GITD: Bezpieczne wakacje na drogach z ITD

Główny Inspektorat Transportu Drogowego zapewnia, że zbliżającewakacje będą bezpieczne. Tak jak w ubiegłych latach, Inspekcja TransportuDrogowego będą prowadzili wzmożone kontrole przewozu osób i rzeczy.

 

Wakacje na polskich drogach

Tegoroczne wakacje były bezpieczniejsze od ubiegłorocznych – mniej byłowypadków, zabitych i rannych. Mniej też było nietrzeźwychkierujących. Te statystyki cieszą. Jednak liczba 773 zabitych i ponad 10 tys.rannych mimo wszystko wciąż poraża i pokazuje, jak wiele jest do zrobienia wsprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

W te wakacje było bezpieczniej

Tegoroczne wakacyjne statystyki bezpieczeństwa na polskich drogach pokazująwyraźnie, że tego lata było znacznie bezpieczniej niż przed rokiem. Doszłodo ponad tysiąca mniej wypadków, w których śmierć poniosło oponad sto osób mniej.

 

Sprawdź opony przed wakacjami

Wakacje to bardzo często czas dalekich, rodzinnych podróży samochodem,często w wysokich temperaturach i z ciężkimi bagażami. Przed wyruszeniem wtrasę warto sprawdzić stan techniczny pojazdu i jego wyposażenie, zeszczególnym uwzględnieniem opon, od których zależybezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Wątek na forum: Idą wakacje. Skontoluj "amory"

"Amorki" skontrolowane no i jadę na wakacje do Hajdúszoboszló. Malutkie faux pas w tytule. marko1

 

Wakacje z promilami

Większość wypadków spowodowanych przez kierowców bedących podwpływem alkoholu ma miejsce w dni wolne od pracy. Przy okazji każdegodługiego weekendu policja podaje, ilu nietrzeźwych kierowców złapanotym razem. Niestety nie pomagają tu żadne napomnienia ani akcje skierowane dokierowców.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Darmowe weekendy na A1 w wakacje

Rząd przygotował specjalną promocję dla tych kierowców, którzylatem będą podróżować autostradą A1 nad polskie morze. W weekendy tadroga ma być bezpłatna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021