Wyszukiwałeś:

wakacyjne X

drogi X

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacyjne drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Wygodniej i bezpieczniej na Czarną Górę

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 392 z Idzikowa na CzarnąGórę w województwie dolnośląskim. Odcinek drogiwojewódzkiej między Idzikowem a Sienną, gdzie turyści, narciarze przyjeżdżają na czarnogórskie stoki liczy niecałe 9 km. Jednak zimą,by dostać się do Idzikowa, z powodu złych warunków i wąskiej drogikierowcy musieli jechać ponad 30 km objazdem przez Stronie Śląskie, Żelaznoi Pławnicę. Od listopada 2010 ma się to zmienić.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

S-69 w tunelu oddana do użytku

Odcinek drogi ekspresowej S-69 Szare-Laliki z pierwszym w Polsce pozamiejskimtunelem drogowym został oddany do ruchu. Umowę na kwotę 391,5 mln złpodpisano w październiku 2007 roku z terminem zakończenia prac w listopadzie2009 roku. Oddanie do ruchu odcinka Szare-Laliki kończy budowę pierwszegoetapu drogi S-69.

 

S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

W dniu 26 maja 2010 roku zostanie udostępniony dla ruchu odcinek"Klucz" - "Pyrzyce" drogi ekspresowej S-3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy drogi S-3 na odcinku Szczecin – GorzówWielkopolski. Uruchamiany odcinek o długości 28,2 kilometra umożliwibezpieczny i komfortowy dojazd z podszczecińskiego węzła „Klucz”na autostradzie A-6 do zlokalizowanego na przecięciu z drogąwojewódzką numer 122 węzła „Pyrzyce” położonego wrejonie miejscowości Parnica.

 

Alternatywne trasy nad morze

Władze woj. zachodniopomorskiego wspólnie z drogowcami i policją chcąusprawnić wakacyjne podróże nad zachodnie wybrzeże. Ustaleniealternatywnych tras dojazdowych i powrotnych z miejscowości nadmorskich w dniweekendowe sezonu turystycznego ma pomóc turystom zmierzającym nawypoczynek.

 

Bezpieczniej z Białki do Nowego Targu

Zakończył się pierwszy etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 957 odBiałki do Nowego Targu w województwie małopolskim. Całkowita wartośćprojektu wyniosła niespełna 50 mln zł, w tym dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowiło ponad 32mln zł.

 

Nowa obwodnica w drodze nad Bałtyk

Przejezdna jest obwodnica Troszyna, Parłówka i Ostromic w ciągu drogikrajowej nr 3. Kierowcy nie  muszą już przejeżdżać przezmiejscowości, skrzyżowania z drogami wojewódzkimi w kierunku KamieniaPomorskiego i Golczewa zastąpił bezkolizyjny węzeł. Udostępnienie dla ruchuobwodnicy pozwala dokończyć roboty poza głównym ciągiem trasy,zmniejsza również utrudnienia w ruchu. Obwodnica cały czas jest jednakplacem budowy i obowiązują na niej dodatkowe ograniczenia.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wakacyjne drogi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019