Wyszukiwałeś:

wakacyjne

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacyjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Aby było bezpieczniej!

Wakacyjne, choć nie tylko, wojaże samochodem mogą wiązać się z wielomaróżnymi i nieprzewidzianymi sytuacjami. Tymi banalnymi, ale i takimi,które mogą mieć dość poważne skutki. Dopóki nie dotyczą onenas samych, dopóty nie przywiązujemy do nich większej wagi. Wartojednak poznać kilka podstawowych zasad, by wiedzieć, jak się zachowaćpodczas najbardziej typowych zdarzeń drogowych.

 

Tańszy Seat na wakacje

Od 21 lipca Seat wprowadził nowe, wakacyjne promocje. Wybrane modele tejhiszpańskiej marki zostały objęte rabatami cenowymi od 1.000 zł do 6.650zł. Dodatkowo oferowane są promocyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz korzystneoferty kredytu i leasingu.

 

Alternatywne trasy nad morze

Władze woj. zachodniopomorskiego wspólnie z drogowcami i policją chcąusprawnić wakacyjne podróże nad zachodnie wybrzeże. Ustaleniealternatywnych tras dojazdowych i powrotnych z miejscowości nadmorskich w dniweekendowe sezonu turystycznego ma pomóc turystom zmierzającym nawypoczynek.

 

Wakacyjne remonty we Wrocławiu

Rozpoczęte wakacje to jak co roku nie tylko czas upragnionych urlopów iprzede wszystkim zasłużonego odpoczynku. Podczas letnich miesięcy drogowcyjak zwykle zwiększają swoją aktywność remontowo-budowlaną, czym dodatkowomotywują do wyjazdów. Dziś przedstawiamy krótki raport zwakacyjnych remontów na wrocławskich ulicach.

 

W te wakacje było bezpieczniej

Tegoroczne wakacyjne statystyki bezpieczeństwa na polskich drogach pokazująwyraźnie, że tego lata było znacznie bezpieczniej niż przed rokiem. Doszłodo ponad tysiąca mniej wypadków, w których śmierć poniosło oponad sto osób mniej.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Dwoma pasami ruchu na węźle Rzęśnica

Specjalna organizacja ruchu sprawi, ze w wakacyjne weekendy nad morze pojedziemydwoma pasami ruchu na węźle Rzęśnica  - zapewniaja drogowcy zzachodnio-pomorskiego oddziału GDDKiA.

 

Kończą się wakacyjne remonty w stolicy

Kończą się remonty i inwestycje zaplanowane na tegoroczne wakacje wWarszawie. Remont na ul. Łopuszańskiej  i przebudowa ul.Puławskiej  to dwa najtrudniejsze przedsięwzięcia, którezakończą się lada dzień.

 

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Koszty dojazdu do miejsca wypoczynku, zakwaterowania, wyżywienia sprawiają,że wakacyjny wyjazd to spory wydatek dla domowego budżetu. Coraz więcejPolaków decyduje się na turystykę karawaningową, oszczędzając w tensposób na noclegach.

 

Wakacje 2014: Było bezpieczniej

Minione już niestety wakacje okazały się bezpieczniejsze na drogach niżprzed rokiem. To potwierdza utrzymujący się od pewnego czasu trend, żepolskie drogi stają się z roku na rok bezpieczniejsze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020