Wyszukiwałeś:

walbrzycha

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: walbrzycha

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

W ostanim zdaniu: "...jadący np. z Wrocławia do Kłodzka..." chyba powinno być: "...jadący np. z __Wałbrzycha__ do Kłodzka ominą centrum Walimia". Poza tym wcześniej we wstępie do artykułu jest: "Inwestycja powinna zakończyć się w 2010 roku.", a raczej powinno być "Inwestycja powinna zacząć się w ...

 

Współpraca Wałbrzycha z Toyotą

We wtorek, 17 października, wałbrzyscy samorządowcy, przedstawiciele WSSE"Invest Park" oraz Toyoty Motor Manufacturing Poland podpisali umowęokreślającą zakres pomocy oraz współpracy w związku z budową zakładuskrzyń biegów nowego typu przez TMMP na terenie WSSE.

 

Kolejna nagroda dla silnika z Wałbrzycha

1.0 litrowy silnik benzynowy, produkowany w zakładach Toyoty w Wałbrzychuotrzymał prestiżową nagrodę Engine of the Year 2008 w kategorii do 1 litra.Jest to już druga taka nagroda dla tej jednostki. Wygrała ona także wubiegłym roku.

 

Milionowy silnik z Wałbrzycha

Toyota Motor Manufacturing Poland poinformowała, że w październiku wwałbrzyskiej fabryce należącej do koncernu wyprodukowano milionowy silnik.Jednostki o pojemności 1.0 litra, nagrodzone tytułem Silnika Roku sąmontowane m.in. w modelu Yaris.

 

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Takata-Petri wraca do Wałbrzycha?

Wałbrzyski oddział koncernu Takata-Petri zajmujący się produkcją kierownicpowraca po dwóch miesiącach od zamknięcia fabryki do WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej. W zakładzie Takata przez pośrednictwo zagencją pracy tymczasowej znalazło zatrudnienie ponad 100 osób. Są tobyli pracownicy wałbrzyskiego oddziału, którzy zostali zwolnieni zTakaty końcem sierpnia 2009 roku – informują Nowe WiadomościWałbrzyskie.

 

Zaprojektują obwodnicę Wałbrzycha

GDDKiA Oddział we Wrocławiu podpisała umowę na wykonanie dokumentacjitechnicznej dla budowy obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35.Projektowana obwodnica Wałbrzycha będzie omijać miasto  od  stronyzachodniej. Drogowcy szacują, że jej budowa mogłaby rozpocząć sięnajwcześniej w 2011 roku.

 

„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobyłpierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year)w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dlaprojektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszejfabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakośćproduktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP DariuszMikołajczak.

 

Obwodnica Wałbrzycha z oszczędności

Nie ma wątpliwości, że obwodnica Wałbrzycha jest ważną inwestycją,również z punktu widzenia sieci dróg krajowych. Jak szybkozostanie wybudowana, zależy od kwot zaoszczędzonych przy aktualnieprowadzonych budowach i przetargach, które zostaną ogłoszone w tym roku- takie zapewnienia od wiceministra infrastruktury Radosława Stępnia uzyskaładelegacja z Wałbrzycha.

 

Powstanie obwodnica Wałbrzycha

Wczoraj w siedzibie wrocławskiego oddziału GDDKiA podpisane zostałoporozumienie pomiędzy prezydentem Wałbrzycha, Romanem Szełemejem, aGeneralną Dyrekcją Budowy Dróg i Autostrad w sprawie budowy obwodnicyWałbrzycha.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018