Wyszukiwałeś:

walbrzyska

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: walbrzyska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Bridgestone w Żarowie

Japońska firma Bridgestone Corporation, produkująca m.in. opony, wybuduje wŻarowie, w dawnym województwie wałbrzyskim, fabrykę gąsienic gumowych dlasprzętu wykorzystywanego do robót ziemnych.

 

Produkcja rozpoczęta

W fabryce Toyoty w Wałbrzychu ruszyła dzisiaj produkcja nowych silnikówbenzynowych oraz skrzyń biegów, w które zostaną wyposażone Toyota Aygo,Peugeot 107 i Citroen C1.

 

Polskie diesle Toyoty

Zlokalizowana w podwrocławskim Jelczu-Laskowicach Toyota Motor IndustriesPoland (TMIP), oficjalnie rozpoczęła dziś produkcję nowych jednostek opojemności 2,2 litra.

 

Daicel - Japończycy w Żarowie

W połowie 2006 roku w Żarowie działalność rozpocznie japoński producentnapełniaczy do samochodowych poduszek powietrznych. Zgodnie z uzyskanympozwoleniem firma Daicel Safety Systems Europe zatrudni około 90 osób. Jużpod koniec 2004 r. kwota inwestycji wynosiła 48 mln zł. przekraczającdeklarowane początkowo 40 mln zł.

 

Mała Japonia w Jelczu-Laskowicach

W październiku 2004 r. firma NTK Technical Ceramics Polska inwestując 21 mln.zł otworzyła fabrykę w Jelczu-Laskowicach, na terenie Wałbrzyskiej SSE.Latem b.r. produkcję rozpocznie tu także nowy zakład należący do AccurommCentral Europe.

 

Faurecia - rusza kolejna budowa!

W Jelczu-Laskowicach powstanie nowy zakład produkcyjny Faurecii. Kosztinwestycji szacowany jest na ponad 16 mln euro. Będzie to już dziewiątyzakład francuskiego koncernu w Polsce, w którym pracę znajdzie kolejne 300osób.

 

Antolin - nowy inwestor w WSSE

Nowy inwestor, hiszpańska firma Grupo Antolin wybuduje w WałbrzyskiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej zakład wytwarzający elementy wyposażeniasamochodów. Zatrudnienie znajdzie tu 400 osób.

 

Wałbrzyska TMMP – pierwsza wśród fabryk Toyoty w Europie

23 września 2010 roku z linii montażowej Toyota Motor Manufacturing Poland(TMMP) zjechał 5 milionowy produkt. Od kwietnia 2002 roku wałbrzyską fabrykękoncernu opuściło już 1 680 000 silników i 3 320 000 skrzyńbiegów, które trafiły do modeli Toyoty produkowanych w Europie iAfryce Południowej. Obecnie możliwości produkcyjne fabryki Toyoty to ponadmilion podzespołów rocznie (360 tys. silników i 720 tys. skrzyńbiegów) co sprawia, iż TMMP jest największym centrum produkcjipodzespołów Toyoty poza Japonią. Do tej pory koncern zainwestował wWałbrzychu ponad 2 miliardy zł i zatrudnił 2 tys. pracowników.

 

Wałbrzyska SSE wisi na jednej DK 35

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Toyota i inni inwestorzy z wałbrzyskiejstrefy ekonomicznej podpisali petycję do premiera Tuska. Wzywają go do pilnejmodernizacji zrujnowanej drogi krajowej nr 35, w przeciwnym wypadku komunikacjize strefą grozi rychły paraliż.

 

Wałbrzyska Toyota zwolni 200 osób

Zakończenie współpracy z około 200 pracownikami tymczasowymi apracownicy zatrudnieni na umowy na stałe realizować będą inne zadania firmy– to zmiany w wałbrzyskiej Toyocie, które następować będą wciągu najbliższych tygodni. Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychupocząwszy od maja 2012 planuje przejście na system dwuzmianowy w halach,które obecnie realizują zadania w systemie trzyzmianowym aby dostosowaćprodukcję skrzyń biegów i silników do poziomu zamówień zrynku. - Dostosowanie się do zapotrzebowania z rynku europejskiego to dla naskonieczność -  stwierdza Prezes TMMP, Carl Klemm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021