Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

inwestycje X

drogowe X

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie inwestycje drogowe drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Aleje Jerozolimskie - kolejny etap remontu

W najbliższym czasie ruszy modernizacja kolejnego odcinka Alej Jerozolimskich.W siedzibie Zarządu Dróg Miejskich otwarto dziś oferty firm ikonsorcjów chętnych do budowy tej waznej warszawskiej trasy.

 

Przebudowa Puławskiej

14 marca br. rozpoczęła się przebudowa ulicy Puławskiej na odcinku granicaWarszawy –Piaseczno ul. Energetyczna wraz z bezkolizyjnymi estakadami doCentrum Handlowego Auchan. Prace potrwają do końca 2007 roku.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Warszawa: tańsza przebudowa Armii Krajowej

Trasa Armii Krajowej w Warszawie na odcinku od węzła „Modlińska”do węzła „Piłsudskiego” w Markach będzie dopasowana doparametrów trasy ekspresowej przy zaangażowaniu tylko nieco ponadpołowy pieniędzy przewidzianych na ten cel przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Otwarcie nowych dróg w Legionowie

Aleja Legionów i ulica Akacjowa to nowo-otwarte drogi Legionowa. Pierwszaz inwestycji została dofinansowana przez wojewodę w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011.

 

Ruszyła rozbudowa Armii Krajowej w Warszawie

Rozbudowa drogi pomiędzy węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markachrozpoczyna pierwszy etap dostosowania Trasy AK do parametrów drogiekspresowej. Ten fragment drogi S8 jest strategicznym połączeniem obubrzegów Warszawy. Jego przebudowa zakończy się w II kwartale 2012 roku.

 

Warszawska S-8 ma być na Euro 2012

Z końcem 2010 roku GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą 2,5 km odcinka drogiekspresowej S8 w Warszawie. - Droga ekspresowa S8 na odcinku Salomea-Wolica wrazz powiązaniem z drogą krajową nr 7 (odcinek zlokalizowany w granicachWarszawy) będzie budowana zgodnie z założeniami. Pojedziemy nią przez UEFAEURO 2012 – zapewnia GDDKiA.

 

Warszawskie inwestycje i remonty w 2011 r.

Remonty torów tramwajowych, frezowania ulic, przebudowy siecipodziemnych, inwestycje drogowe i kolejowe – paleta niemal 2 tysięcyinwestycji infrastrukturalnych koncentruje się w Warszawie. W tym rokuwarszawscy kierowcy pojadą po kilku nowych wiaduktach, rozpocznie się takżebudowa kilku innych ważnych dróg, a ul. Nowowiejska odzyska swójblask.

 

Duże utrudnienia w Markach

Od wtorku, 5 kwietnia br. nastąpi duża zmiana w organizacji ruchu na ul.Piłsudskiego w Markach w związku z przebudową Trasy Toruńskiej(województwo mazowieckie). W związku z kolejnym etapem prac wykonawcaznacząco ograniczy ruch.

 

Budowa Nowolazurowej w Warszawie w toku

Budowa ulicy Nowolazurowej od węzła w Al. Jerozolimskich do ul. Chrościckiegow Warszawie trwa na całej długości liczącego 2600 metrów odcinka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie inwestycje drogowe drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018