Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

inzynieryjne X

inwestycje X

drogowe X

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie inzynieryjne inwestycje drogowe drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Remont wiaduktu w Ciechanowie

Rozpoczyna się remont wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 60 w Ciechanowie.Prace na wiadukcie łączącym ulice Płocką i Tatarską potrwają niemal dokońca roku.

 

Warszawskie wiadukty na finiszu

Osiem ciężarówek o łącznej wadze ponad 200 ton sprawdzałowytrzymałość wiaduktu, który już niedługo bezkolizyjnie połączyTrasę Siekierkowską i ulicę Płowiecką w Warszawie. W najbliższychtygodniach zostaną ukończone dwie kolejne estakady.

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Ruszają mega inwestycje w Warszawie

Rusza budowa Mostu Północnego w Warszawie, a we wtorek (19 maja)podpisano umowę na budowę węzła Łopuszańska - nazwanego już żelbetowąwanną.

 

Warszawa: tańsze wiadukty w ul. Andersa

W przetargu na budowę nowych wiaduktów w ul. Andersa (nad koleją oraznad ul. Słonimskiego) wpłynęło 9 ofert. Najniższą cenę ponad 79 mln złzaproponowało konsorcjum, którego liderem jest PUT Intercor Sp. z o.o.Jest to o 14 mln zł mniej od kwoty zarezerwowanej na budowę w budżecie.

 

Budowa nowego mostu dla Warszawy rozpoczęta!

Wreszcie słowa stały się faktem i ruszyła budowa Mostu Północnego wWarszawie. Trasa Mostu Północnego łącząca Białołękę z Bielanamibędzie ósmą przeprawą drogową w stolicy. Koszt odcinka od ul.Modlińskiej do ul. Pułkowej sięga aż miliarda złotych. Jak zapewniająinwestorzy kierowcy skorzystają z trasy już pod koniec 2011 roku.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Warszawskie wiadukty za ponad 79 mln zł

Budowa trzech nowych wiaduktów w ul. Andersa w Warszawie pchłonie ponad79 mln złotych. Nowe wiadukty powstana w przeciagu dwóch lat i wybudujeje konsorcjum, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Usług TechnicznychINTERCOR Sp. z o.o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie inzynieryjne inwestycje drogowe drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018