Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

obiekty X

drogowe X

drogi X

miejskie X

obiekty X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie obiekty drogowe drogi miejskie obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Rusza remont Estakad Bielańskich

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie zawarł umowę w firmą Skanska naremont Estakad Bielańskich w ciągu Wisłostrady. Wyburzenie i budowa nowychestakad będą kosztowały ponad 107 milionów złotych.

 

Do trzech razy sztuka a za czwartym...

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie po raz czwarty ogłosił przetarg naMost Północny. Tym razem zrezygnowano z systemu "zaprojektuj iwybuduj" i ogłoszono przetarg na wykonanie samego projektu.

 

Warszawa: dziewięciu na most

Dziewięciu oferentów zgłosiło się do przetargu na projekt Trasy MostuPółnocnego na odcinku od węzła Pułkowa do węzła Modlińska. Tymrazem przetarg będzie odbywał się dwustopniowo. W pierwszym etapiepostępowania firmy muszą wykazać się możliwościami do zrealizowaniakontraktu. Dopiero w drugim etapie zostaną zgłoszone konkretne oferty cenowe.

 

Aleje Jerozolimskie - kolejny etap remontu

W najbliższym czasie ruszy modernizacja kolejnego odcinka Alej Jerozolimskich.W siedzibie Zarządu Dróg Miejskich otwarto dziś oferty firm ikonsorcjów chętnych do budowy tej waznej warszawskiej trasy.

 

Warszawa: rusza remont na Wisłostradzie

W nocy z wtorku na środę zostanie zamknięta wschodnia (w kierunku Łomianek)estakada bielańska w ciągu Wisłostrady. Prace na Wisłostradzie potrwają dokońca 2008 roku.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Strabag na Jerozolimskie

Konsorcjum firm Strabag i Mosty Łódź złożyło najkorzystniejsząofertę (64 mln zł) w przetargu na modernizację odcinka Alej Jerozolimskichmiędzy wiaduktem PKP i ulicą Łopuszańską w Warszawie - zdecydowała komisjaprzetargowa Zarządu Dróg Miejskich. Modernizacja odcinka ma zakończyćsię do końca maja przyszłego roku.

 

Warszawa: Modlińska do poszerzenia

Zarząd Dróg Miejskich rozpisał przetarg na budowę drugiej jezdni ulicyModlińskiej od Aluzyjnej do granicy miasta. Oferty zostaną otwarte napoczątku lipca.

 

Nowy tunel w stolicy

Dzielnica Wawer zyska nowy bezkolizyjny przejazd pod linią kolejową w ciąguulic Żegańska/Zwoleńska. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisałprzetarg na sporządzenie dokumentacji technicznej dla tej inwestycji.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie obiekty drogowe drogi miejskie obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018