Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

obiekty X

inwestycje X

drogowe X

miejskie X

obiekty X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie obiekty inwestycje drogowe miejskie obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Aleje Jerozolimskie - kolejny etap remontu

W najbliższym czasie ruszy modernizacja kolejnego odcinka Alej Jerozolimskich.W siedzibie Zarządu Dróg Miejskich otwarto dziś oferty firm ikonsorcjów chętnych do budowy tej waznej warszawskiej trasy.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Warszawskie wiadukty na finiszu

Osiem ciężarówek o łącznej wadze ponad 200 ton sprawdzałowytrzymałość wiaduktu, który już niedługo bezkolizyjnie połączyTrasę Siekierkowską i ulicę Płowiecką w Warszawie. W najbliższychtygodniach zostaną ukończone dwie kolejne estakady.

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Warszawa: tańsze wiadukty w ul. Andersa

W przetargu na budowę nowych wiaduktów w ul. Andersa (nad koleją oraznad ul. Słonimskiego) wpłynęło 9 ofert. Najniższą cenę ponad 79 mln złzaproponowało konsorcjum, którego liderem jest PUT Intercor Sp. z o.o.Jest to o 14 mln zł mniej od kwoty zarezerwowanej na budowę w budżecie.

 

Budowa nowego mostu dla Warszawy rozpoczęta!

Wreszcie słowa stały się faktem i ruszyła budowa Mostu Północnego wWarszawie. Trasa Mostu Północnego łącząca Białołękę z Bielanamibędzie ósmą przeprawą drogową w stolicy. Koszt odcinka od ul.Modlińskiej do ul. Pułkowej sięga aż miliarda złotych. Jak zapewniająinwestorzy kierowcy skorzystają z trasy już pod koniec 2011 roku.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Pierwszy wiadukt w ciągu S8 oddany do użytku

Kierowcy mogą korzystać z nowego wiaduktu pomiędzy ulicami Marywilską iModlińską w ciągu przebudowywanej Trasy Toruńskiej w Warszawie. Nowy wiaduktposiadający dwa pasy ruchu w kierunku Centrum, w całości przejął ruch ztymczasowego obiektu, dawnego mostu Syreny.

 

Wiadukty na Andersa gotowe

Pod koniec października otwarto drugi z wiaduktów drogowych i wiadukttramwajowy w ulicy Andersa w Warszawie. Nowe wiadukty kosztowały 79milionów złotych. W ramach inwestycji powstały trzy obiekty - dwa dlaruchu kołowego i oddzielny dla linii tramwajowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie obiekty inwestycje drogowe miejskie obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018