Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

obwodnice X

projekty X

drogowe X

obiekty X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie obwodnice projekty drogowe obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Inwestycje drogowe w stolicy

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, przedstawił plan inwestycji drogowych naterenie stolicy, na lata 2008-2009. W ciągu dwóch lat zostaną zrealizowaneważne inwestycje, których łączny koszt wyniesie 2,5 mld zł

 

Warszawa: Podpisano kontrakt na S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym, 22 stycznia 2008, została podpisana umowa na budowę drogiekspresowej S8 na ponad 10 km odcinku od węzła Konotopa do węzła PrymasaTysiąclecia w Warszawie.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Obwodnicy Śródmiejskiej

Według harmonogramu, prace związane z budową I etapu ObwodnicyŚródmiejskiej w Warszawie mają ruszyć już w przyszłym roku. Wzwiązku z prowadzonymi pracami projektowymi, na początku kwietnia bieżącegoroku będą zorganizowane konsultacje społeczne.

 

Warszawa: Budowa Trasy Krasińskiego coraz bliżej

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o wszczęciu postępowania o wydaniedecyzji środowiskowej dla projektu związanego z budową II etapu TrasyKrasińskiego, od ulicy Jagiellońskiej do ulicy Budowlanej. Przybliża torealizację tej ważnej dla stolicy inwestycji.

 

Warszawa: O krok bliżej do Mostu Północnego

Wojewoda Mazowiecki wydał postanowienie uzgadniające środowiskoweuwarunkowania dla inwestycji związanej z budową Trasy Mostu Północnegow Warszawie. Postanowienie to umożliwi szybkie wydanie decyzji środowiskowej iprzyspieszenie budowy drogi.

 

Warszawa: Jest pozwolenie na budowę węzła Marsa

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę węzła Marsa, czyli ostatniegoodcinka Trasy Siekierkowskiej w Warszawie. Rygor natychmiastowej wykonalnościumożliwia szybkie rozpoczęcie budowy tego ważnego skrzyżowania.

 

Warszawa: Kolejny krok w sprawie mostu Północnego

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o zgromadzeniu całej niezbędnejdokumentacji dotyczącej budowy mostu Północnego w Warszawie. Kompletnadokumentacja została już dostarczona wszystkim firmom biorącym udział wprzetargu na budowę obiektu.

 

Warszawa inwestuje w drogi i mosty

Radni miejscy w Warszawie przyjęli przyszłoroczny budżet stolicy. Najwięcejpieniędzy, aż 29% dostępnych środków, zostanie przeznaczonych nainwestycje związane z transportem, w tym na drogi i mosty (m.in. na budowętrasy Mostu Północnego).

 

Warszawa: Przygotowują teren pod Trasę Mostu Północnego

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku rozpoczęły się pierwsze prace związanez przygotowaniem terenu pod budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Drogowcy przystąpili do wycinki drzew, natomiast budowa trasy rozpocznie sięzaraz po wyborze wykonawcy, w trwającym aktualnie przetargu.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie obwodnice projekty drogowe obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019