Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

projekty X

drogowe X

obiekty X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie projekty drogowe obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Warszawa: Modlińska do poszerzenia

Zarząd Dróg Miejskich rozpisał przetarg na budowę drugiej jezdni ulicyModlińskiej od Aluzyjnej do granicy miasta. Oferty zostaną otwarte napoczątku lipca.

 

Jeden chętny na tunel w Wawrze

Konsorcjum firm ILF Polska oraz ILF GmbH Austria złożyło jedyną ofertę wprzetargu na dokumentację techniczną tunelu w Wawrze. Firmy za wykonanie pracyw ciągu 18 miesięcy chce uzyskać 3,409 mln złotych – poinformowałZarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

 

Co dalej z mostem Krasińskiego?

Most Krasińskiego według planów do 2010 roku ma połączyć centrumŻoliborza z Pragą-Północ. Przygotowania do realizacji inwestycjitrwają, ale radni tych dzielnic zgłaszają wątpliwości.

 

Warszawa: Rozpocznie się budowa Mostu Północnego?

Inwestycja związana z budową Mostu Północnego w Warszawie odciągasię w czasie, początkowo miał powstać w 2006 roku. Kolejnym terminemrozpoczęcia budowy był 2008 rok i według Zarządu Dróg Miejskich wWarszawie jest on w dalszym ciągu realny.

 

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert wprzetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej wWarszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie30 mln zł.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Trasy Krasińskiego

W tym tygodniu odbędą się konsultacje społeczne, dotyczące budowy TrasyKrasińskiego na odcinku Plac Wilsona – ulica Budowlana, wraz z budowąnowego mostu przez Wisłę. Przybliża to budowę drogi, która połączydzielnice położone po obu stronach rzeki i zmniejszy korki.

 

Warszawa: Skanska wybuduje wiadukt

Rozstrzygnięty został przetarg na wybór wykonawcy remontu wiaduktuznajdującego się w ciągu ulicy Powązkowskiej w Warszawie. Z siedmiu ofertzłożonych w przetargu, Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wybrałnajkorzystniejszą cenowo.

 

Warszawa: Aż 11 chętnych na budowę węzła

W przetargu na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie, ogłoszonym w połowiemaja przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, chce wziąć udział aż11 firm. Złożyły one wnioski o dopuszczenie do kolejnego etapu postępowania.Wybrane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty.

 

Warszawa: Tymczasowe wiadukty na Andersa

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie planuje budowę tymczasowychwiaduktów w ciągu ulicy Andersa. Ma to związek ze złym stanemtechnicznym istniejącego obiektu, który może zostać całkowiciezamknięty dla ruchu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie projekty drogowe obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018