Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

. Znaleziono 490 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 490 wszystkich):

Za sześć lat ekspresówka Warszawa-Białystok

Za sześć lat kierowcy będą mogli jeździć na trasie Warszawa - Białystokdwujezdniową drogą ekspresową S-8. Jej budowa ma być prowadzona w latach2006-2012, a całość ma kosztować 3,5 mld zł! Za niespełna dwa latarozpocznie się budowa na trasie do Jeżewa.

 

Warszawa: Znikną korki na Puławskiej

GDDKiA O/Warszawa wyłoniła wykonawcę prac przy przebudowie ul. Puławskiej naodcinku granica m. Warszawa – ul. Energetyczna w Piasecznie. Pracerozpoczną się w marcu i zakończą w grudniu tego roku. Do finansowaniainwestycji o wartości 55 mln zł dołączyły się sąsiadujące centrahandlowe – Auchan (15 mln zł) i The Outlet Company (3 mln zł).

 

Warszawa: S8 przez Bemowo

Jest już decyzja pozwalająca na budowę drogi ekspresowej S-8, którabędzie przedłużeniem Trasy Armii Krajowej w kierunku Poznania. Budowa jednejz najdroższych tras stolicy rozpocznie się jeszcze w tym roku. Jeżeli niebędzie żadnych opóźnień w harmonogramie, nową drogą ekspresowąpojedziemy w 2010 roku.

 

‘Warszawa zdąży na Euro 2012’

„Przez najbliższe dwa lata Warszawa będzie wielką budową. Ale potembędzie lepiej. Warszawa zdąży na Euro 2012” – zapewniłaprezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas briefingu.

 

Warszawa: przetarg na Poleczki

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisał przetarg w wyniku,którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

125 mln zł na rozbudowę trasy Warszawa ? Węgrów

Droga wojewódzka nr 637 na trasie Warszawa – Węgrówzostanie wreszcie rozbudowana. Prace budowlane o wartości prawie 125 mln złpotrwają do października 2013 roku.

 

Warszawa miastem korków

Po pół roku od poprzedniego raportu specjaliści z Korkowo.pl ponowniezbadali jak wygląda sytuacja w stolicy. Warszawiacy mają jeszcze więcejpowodów do narzekania. W centrum jeździ się znacznie wolniej a wszczytach komunikacyjnych średnia prędkość nie przekracza 20 km/h.

 

Tak dla S7

„Tak dla S7" to inicjatywa, która ma pomóc w realizacjidrogi wylotowej z Warszawy – odcinka drogi S7 Warszawa-Grójec. Odkilku dni za pośrednictwem strony internetowej oraz portali społecznościowychKomitet Zrównoważonego Rozwoju Południa Aglomeracji warszawskiej zbierapodpisy pod petycją w tej sprawie.

 

Warszawa się cieszy - kolejna droga otwarta!

Wjazd i wyjazd z Warszawy drogą krajową nr 7 będzie teraz o wielełatwiejszy. Wczoraj otwarty został łącznik drogi ekspresowej S8Opacz-Paszków z krajową "siódemką", dziękiktóremu połączono węzeł Warszawa Janki z DK 7 w Sękocinie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018