Wyszukiwałeś:

warsztaty X

samochodowe X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warsztaty samochodowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Co oznacza rynek niezależny, a co autoryzowany?

Obecnie, z  korzyścią dla konsumenta i gospodarki na rynku działajązarówno autoryzowane serwisy, jak i niezależni producenci idystrybutorzy części oraz obsługujące wiele marek warsztaty samochodowe.Właściciele samochodów mogą swobodnie wybierać między konkurującymize sobą dostawcami części i usług napraw pojazdów. Jednakże tazdrowa sytuacja ulegnie drastycznej zmianie w maju 2010 roku po wygaśnięciuobowiązującego rozporządzenia GVO/BER (WE).

 

Gdy nie będzie GVO...

GVO - trzy literki, które większości kierowcom nic, albo niewielemówią, a w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na koszty eksploatacjisamochodu. Jednak być może już niedługo. Co nas czeka, jeśli w majuprzyszłego roku wygaśnie stosowne rozporządzenie Komisji Europejskiej?

 

Apel do Rządu

Zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego prowokują publicznądebatę nad prawem stanowionym w Brukseli. Jedną z branż, którejfunkcjonowanie jest regulowane przez unijne przepisy, jest motoryzacja. O tejgałęzi gospodarki jest całkiem głośno - co i rusz jesteśmy informowani oproblemach koncernów samochodowych i propozycjach wsparcia dla nich,pochodzących od rządów różnych państw.

 

Zasady dotyczące kosmetyków nie sprawdzą się w motoryzacji

28 lipca br. Komisja Europejska opublikowała propozycje dotyczące instrumentuprawnego ogólnej konkurencji, by regulować kontrolę na rynkachdystrybucji. Po konsultacjach Komisja planuje zastąpienie obecnegoRozporządzenia GVO, po jego wygaśnięciu 31 maja 2010 roku, zmienionymiprzepisami.

 

Ważny jest wybór warsztatu

Szukając warsztatu, w którym moglibyśmy dokonać naprawy naszegosamochodu, często działamy na "chybił-trafił", ryzykującniefachową usługę, stratę pieniędzy, czasu oraz nerwów.

 

Polski rząd nie dba o kierowców

Kierowcy są ulubioną grupą społeczną naszych rządzących... o ile chodzi owyciąganie od nich kasy. Jeśli zaś chodzi o dbanie o ich interesy to jużbywa z tym znacznie gorzej. Kolejnym argumentem potwierdzającym tą tezę jestsprawa wygasającego z końcem maja rozporządzenia GVO. Po raz kolejny polskirząd milczy w tej kwestii nie przekazując jednoznacznie swojego stanowiska doBrukseli.

 

Samochód niczym pralka

Samochód przestaje być obiektem pożądania, a staje się"tylko" narzędziem użytkowym, takim jak lodówka, czy pralka.Polacy zmieniają nastawienie do swoich czterech kółek – twierdząeksperci motoryzacyjni.

 

Motoryzacyjny aftermarket daje pracę

W 2010 roku w firmach związanych z rynkiem części i usług motoryzacyjnychpracowało 220 tysięcy Polaków - informują organizatorzy V KonferencjiNiezależnego Rynku Motoryzacyjnego. To ogromny potencjał biorąc pod uwagę,że dealerzy samochodowi zatrudniali tylko ok 15 tys., a producencisamochodów ok. 25 tys. osób

 

Oto najlepsze sieci warsztatowe

Praktycznie każdy właściciel samochodu co najmniej dwa razy w roku odwiedzaserwis samochodowy – choćby przy okazji wymiany opon czy koniecznościdokonania przeglądu. Niektórzy korzystają z usług autoryzowanychserwisów, inni zaprzyjaźnionego mechanika. Swoich zwolennikówmają także warsztaty sieciowe, dla których to właśnie przedstawiamyranking najlepszych sieci działających w naszym kraju.

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warsztaty samochodowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019