Wyszukiwałeś:

wartosc X

rezydualna X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wartosc rezydualna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Hyundai ix35 będzie "trzymać" wartość

Nie tak dawno temu informowaliśmy o świetnym debiucie rynkowym Hyundaia ix35.Jest duża szansa, iż ten trend się utrzyma. Kompaktowy SUV Hyundaia, wedługEurotaxGlass's, ma utrzymać bowiem w Europie wysoką wartość po trzech latachużytkowania.

 

Wysoka wartość rezydualna nowej hybrydy Lexusa

Zakup pojazdu hybrydowego, mimo braku jakichkolwiek ulg na rynku polskim,zaczyna się powoli coraz bardziej opłacać. Okazuje się, że hybrydy mająniższe koszty eksploatacji, a także mogą się pochwalić wysoką wartościąrezydualną. Doskonałym przykładem jest nowy Lexus IS 300h.

 

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia i10

Hyundai dogonił europejską czołówkę już w wielu dziedzinach.Ostatnie badania wykazały, że również pod względem wartościrezydualnych swoich modeli może konkurować z kluczowymi rywalami na rynkacheuropejskich. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy Hyundai i10.

 

Nowa Skoda Superb straci wartość najwolniej

Jeśli szukasz samochodu w segmencie D i głowisz się co wybrać, by jaknajlepiej odsprzedać po latach, to skieruj swoje kroki do salonu Skody. NowySuperb powinien doskonale opierać się deprecjacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wartosc rezydualna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019