Wyszukiwałeś:

wazenie X

pojazdow X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wazenie pojazdow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Wagi ciężarowe w Opolu

W Opolu przy ul. Grudzickiej wkrótce zostanie zainstalowana waga dlasamochodów ciężarowych. Przedstawiciele Wojewódzkiej InspekcjiTransportu przypuszczają, że do 40 proc. ciężarówek wjeżdżającychdo miasta jest przeładowana podaje Gazeta Wyborcza.

 

Na S3 przeciążone się nie prześlizną

Na drodze ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa powstał system preselekcyjnegoważenia pojazdów. Jest to część ogólnopolskiego programu„Wagi ważna sprawa – partnerstwo dla ochrony dróg”, wramach którego takie instalacje powstają w całym kraju. Dzięki temusystemowi po naszych drogach będzie jeździło mniej przeładowanychpojazdów, a należy pamiętać że przejazd jednej przeładowanejdwukrotnie ciężarówki niszczy drogę w podobnym stopniu co przejazd 2,5miliona samochodów osobowych.

 

Opolszczyzna walczy z przeładowanymi pojazdami

Na Opolszczyźnie preselekcyjny system ważenia pojazdów działa już w 5miejscach. Jest to inteligentny system wagowej preselekcji pojazdów.Składa się on m.in. z wagi dynamicznej (czujnika bądź platformy wagowej),kamer wideo służących do rejestracji całego zdarzenia, kamer doidentyfikacji pojazdu poprzez rozpoznawania tablic rejestracyjnych, tabliczmiennej treści oraz szaf sterujących.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wazenie pojazdow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019