Wyszukiwałeś:

weekend

. Znaleziono 602 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: weekend

Spróbuj też wyszukać: narodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 602 wszystkich):

Tragiczny weekend na drogach

W miniony weekend na polskich drogach zginęło 22 pieszych - tylko w sobotęśmierć poniosło 16 osób. To tragiczny bilans ostatnich dni. W sumiedoszło do 342 wypadków, w których rannych zostało 409osób, a zginęło 41. Policjanci po raz kolejny apelują dokierowców o ostrożną jazdę a do samych pieszych, by stosowali elementyodblaskowe.

 

Weekendowy bilans: 2.335 pijanych kierowców

Za nami długi weekend, tak więc przyszedł czas na policyjne podsumowania.

 

"Weekend bez ofiar"... z ofiarami

Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa "Weekend bez ofiar" chyba niezrobiła większego wrażenia na użytkownikach dróg. W ciągu ostatniegoweekendu na polskich drogach zginęły aż 44 osoby. Więcej niż w poprzedniewakacyjne weekendy.

 

Ostatni weekend wakacji

Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Aby był on jednocześniejednym z najbezpieczniejszych, policja na terenie całego kraju będzieprowadziła akcję pod hasłem "Bezpieczny weekend".

 

Bezpiecznie w długi weekend

Kolejny wydłużony weekend w związku ze świętem Trzech Króli okazałsię stosunkowo bezpieczny na polskich drogach. W 224 wypadkach drogowychzginęło 18 osób, a 281 zostało rannych. Zatrzymano też ponad tysiącnietrzeźwych kierowców.

 

Czy czeka nas "czarny" długi weekend na drogach?

Choć ubiegłoroczny długi weekend majowy był stosunkowo bezpieczny, nadrogach zginęło "zaledwie" 37 osób, to jednak tegorocznestatystyki Świąt Wielkanocnych pokazują, że wcale ta pozytywna tendencja niemusi się utrzymać.

 

Bezpiecznie na majówkę

Któż z nas nie lubi długiego, majowego weekendu, kiedy to na łonienatury można zapomnieć o codziennych troskach i oddać się swoim ulubionymzajęciom. Dla wielu Polaków okres ten to czas wyjazdu, często dośćdalekiego, a że statystyki policyjne są nieubłagalne - w pierwszy majowyweekend ginie na drogach wiele osób - warto cały czas pamiętać opodstawowych zasadach bezpiecznego ruchu drogowego.

 

Jak uniknąć mandatu w długi weekend

Rusza kolejny długi weekend, ostatni już taki podczas tegorocznych wakacji.Wielu z nas zapewne wyruszy na krótki wypoczynek, na drogach można sięwięc spodziewać zwiększonego ruchu. O czym powinni pamiętać kierowcy, abyuniknąć mandatu?

 

I znowu długi weekend

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim zwiększy się ruch napolskich drogach. A to niestety oznacza, że może być niebezpieczniej.Zachowajmy więc rozwagę, tym bardziej, że pojawi się również więcejpatroli policyjnych.

 

Weekend świąteczny na drogach

Mniej wypadków, mniej ofiar śmiertelnych i wreszcie mniej zatrzymanychnietrzeźwych kierowców - tak wyglądał tegoroczny weekend podczasŚwiąt Wielkanocnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018