Wyszukiwałeś:

weglowe

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: weglowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Karbonowy amortyzator

Firma ZF zaprezentowała w tamtym roku podczas targów we Frankfurcieprototyp nowego amortyzatora wykonanego w całości z włókna węglowego.Wynalazek przeszedł wtedy bez większego echa, ale teraz skupiła się na nimwiększa uwaga.

 

Kompozyty przyszłością Lamborghini

JEC Composites to organizacja skupiająca wokół siebie firmy, osoby iinstytucje zainteresowane rozwojem i implementacją rozwiązań technicznychzwiązanych z materiałami kompozytowymi. Gościem honorowym ostatniejeuropejskiej wystawy JEC, było Lamborghini.

 

BMW z włókna węglowego

Bawarska marka BMW nawiązała ścisłą współpracę z firmą SGL,specjalizującą się w wytwarzaniu materiałów z wykorzystaniemwłókna węglowego.

 

Więcej hybryd od Porsche

Coraz ostrzejsze regulacje dotyczące norm spalin zostawiają ciepły oddech naplecach koncernów. Porsche planuje wprowadzić technologię na szerokąskalę, aby pozbyć sie problemu CO2.

 

Monokok w nowym Lamborghini

Lamborghini stopniowo dawkuje informacje o swoim najnowszym modelu Aventador,który ma zostać zaprezentowany już za kilka tygodni.

 

Karbonowa Klasa E

Mercedes uległ modzie polegającej na maksymalnym odchudzaniu swoichsamochodów. Jak donosi niemiecka prasa, już niebawem do produkcjiwejdzie Klasa E lżejsza o 350 kg.

 

Ford wykorzysta włókno węglowe w swoich autach

Ford aby zmniejszyć masę swoich aut, a co za tym idzie poprawić wydajnośćpaliwową zamierza skorzystać z włókna szklanego przy konstruowaniuswoich aut.

 

Hyundai i30 N Project C. Limitowany hot-hatch

Podczas tegorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie Hyundai zaprezentowałlimitowaną wersję i30 N Project C. Lżejszą, niższą i bardziej agresywną.

 

Z czego robi się sportowe samochody?

Samochody sportowe mają nie tylko mocne silniki, ale przede wszystkimcharakteryzują się niską masą własną. A to z kolei jest efektemzastosowania nowoczesnych, lekkich i trwałych materiałów.

 

Z motorsportu do zwykłych aut - najciekawsze wynalazki

Sporty motorowe od zawsze były źródłem rozwiązań, które wdalszej kolejności trafiały do zwykłych samochodów. W końcu trudyrywalizacji to najlepszy poligon testowy dla wytrzymałości rozwiązań,mających na celu usprawnienie pojazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023