Wyszukiwałeś:

wersja X

Long X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wersja Long

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: Bardzo długa S Klasa

Na zdjęciu jest chyba tylko wersja Long... ~MATEUSZ S

 

Wydłużony Chrysler 300 C

Na targach samochodowych w Nowym Jorku Chrysler zaprezentuje wydłożoną opiętnaście centymetrów wersję modelu 300 C. Wydłużenie karoserii ma daćpasażerom siedzącym z tyłu jeszcze większy komfort jazdy.

 

Gaz Gazela w wersji Long

Firma Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli z silnikiem nalicencji Steyr, wprowadził do sprzedaży od początku kwietnia wersjesamochodów z wydłużonym rozstawem osi.

 

Niemieckie ceny VW Phaetona

Niemiecki oddział Volkswagena przedstawił już ceny swojej flagowej limuzyny,modelu Phaeton. Nowa, zliftingowana generacja u naszych zachodnichsąsiadów jest do kupienia od 66 500 Euro.

 

Wydłużona Panamera wkrótce

Już za rok powinna się pojawić wydłużona wersja Porsche Panamera. Autopowstanie ze względu na rosnące zainteresowanie takimi modelami na rynkachwschodnich oraz w  Ameryce.

 

Niemcy z Chińczykami razem

BMW od jakiegoś czasu współpracuje z marką Brilliance, któraprodukuje w Chinach samochody ze znaczkiem BMW, przeznaczone na rynek chiński.Właśnie powstał nowy efekt współpracy.

 

Czy warto kupić: Mercedes Klasy A (1997-2004)

Mercedes to marka, której filozofia od wielu lat oparta jest nasolidności i prestiżu. Premiera Mercedesa Klasy A wywołała lawinę krytykiwśród użytkowników tej marki. Teraz gdy emocje już dawnoopadły, sprawdzamy jak solidny jest ten samochód.

 

Mercedes Klasa A: Miłe autko

5 Samochód bardzo praktyczny. Zwlaszcza wwersji long ,po zlożeniu siedzeń to mala bagażówka .Jazda nim to czystaprzyjemność na codzień , jedyne co przeszkadza w polsce to niewielkiprześwit spodu , w teren sie napewno nie nadaje

 

Nissan Patrol: Jak terenówka to tylko Patrol

4.5 Jako auto do pracy lub zabawy rewelacyjne.Ja używam swojego Patrola do pracy na budowie - wersja długa - pojemnośćbagażnika jest zadziwiająca, oraz do zabawy w terenie. Niezapomniane wrażeniato miny kierowców TIR-ów wyciąganych zimą z zasp. Oczy...

 

Mercedes Klasa A: Ładne prestiżowe auto mieskie już za rosądne pieniądze

4.5 Szczerze polecam w wersji LONG z czteremafotelami osobno regulowanymi. Inne wersje również polecam ale min. to wersjaELEGANCE

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wersja Long".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019