Wyszukiwałeś:

wezel X

Karczemki X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Karczemki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

W marcu ruszy budowa największego węzła w północnej Polsce

Firma Budimex SA zajmie się rozbudową węzła Karczemki na drodze ekspresowejS6 Obwodnicy Trójmiasta. Wartość robót budowlano-montażowychwyniesie prawie 186 ,6 mln  zł. Prace rozpoczną się jeszcze w marcu br.,a zakończenie inwestycji nastąpi 15 maja 2012 r.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Kamień węgielny pod budowę węzła Karczemki

26 lipca br. został wmurowany kamień węgielny pod budowę węzła Karczemkina drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Trójmiasta oraz Trasy W-Z. Pozakończeniu inwestycji węzeł Karczemki stanie się największym węzłemdrogowym w północnej Polsce. Koszt jego budowy wynosi 263 mln zł (praceprzygotowawcze, wykupy gruntów, prace budowlane itp.) i jest przewidzianydo dofinansowania z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 
 

Pierwszy wiadukt na węźle Karczemki ukończony

Zmieniła się organizacja ruchu na węźle Karczemki w związku z oddaniem doruchu nowego wiaduktu. Nowy wiadukt jest pierwszym obiektem z jedenastu,który został skończony i uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Ten faktcieszy tym bardziej, że jego oddanie  nastąpiło około 1,5 miesiącaprzed czasem. Rozbudowa węzła Karczemki jest inwestycją prowadzoną zewzględu na EURO 2012. Zakończenie inwestycji nastąpi w maju 2012 r. Jej kosztwynosi 262 mln zł i jest współfinansowany w ramach ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Prace na węźle Karczemki

Rozbudowa węzła Karczemki rozpoczęła się w marcu 2010 r. i potrwa do maja2012 r. Docelowo nowy węzeł zapewni szybkie i bezkolizyjne połączenielotniska oraz Obwodnicy Trójmiasta z centrum Gdańska, poprzez ostatnietap rozbudowy trasy W-Z. Ze względu na kolejny etap prac na węźle Karczemkina Obwodnicy Trójmiasta została poważnie zmieniona organizacja ruchu.

 

Gdańska trasa WZ przed Nowym Rokiem

Przed świętami kładka dla pieszych. Przed Nowym Rokiem otwarcie dla ruchutrasy W-Z. To kolejne zmiany na węźle Karczemki przy obwodnicyTrójmiasta.

 

400-tonowe przęsło na węźle Karczemki

Na rozbudowywanym węźle Karczemki na drodze ekspresowej S6 ObwodnicyTrójmiasta zostało zainstalowane 400-tonowe przęsło jednego zwiaduktów. Dokonał tego jeden z największych dźwigówgąsienicowych w Polsce o nośności 600 ton.

 

Kolejne łącznice na Węźle Karczemki gotowe

Dwie kolejne łącznice, w tym jedna droga, którą bezkolizyjnieprzejadą kierowcy z Gdyni do centrum Gdańska, zostały udostępnione dla ruchuna węźle Karczemki. Na kolejne ułatwienia kierowcy mogą liczyć jeszczeprzed Świętami.

 

Skrzydła Trójmiasta dla węzła Karczemki

Rozbudowa węzła Karczemki na Obwodnicy Trójmiasta (S6) została uznananajciekawszą i najważniejszą metamorfozą w Trójmieście. InwestycjaGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i autostrad została nagrodzona„Skrzydłami Trójmiasta”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Karczemki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019