Wyszukiwałeś:

wezel X

Pyrzowice X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Pyrzowice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Największy węzeł komunikacyjny za 853 mln zł

Już w październiku 2009 roku ma zostać oddany do użytku największy węzełkomunikacyjny w Polsce, trzypoziomowe skrzyżowanie autostrad A-1 i A-4 wSośnicy. Wykonawcą robót wartych ponad 853 mln zł będzie firmaJ&P Avax S.A.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary ŚląskiePyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 CzęstochowaPyrzowice.

 

Rusza budowa węzła autostradowego "Stryków"

Dnia 28 maja została podpisana umowa na wykonanie jednej z najważniejszychinwestycji w regionie łódzkim - węzła "Stryków".Pozwoli to na połączenie istniejących i powstających autostrad (A1 oraz A2)i poprowadzenie ruchu nie tylko z północy na południe i ze wschodu nazachód ale także we wszystkich innych relacjach.

 

Wbito łopaty pod węzeł autostradowy "Stryków"

23 czerwca pod Strykowem ruszyła budowa węzła autostradowego. Przetną się wtym miejscu dwie główne arterie kraju; autostrada A-1 i A-2. To jeden zdwóch podobnych obiektów, drugi nieco większy jest w okolicyGliwic, gdzie "spotkały się" autostrady A-1 i A-4.

 

Nowa droga ekspresowa S3 Pyrzyce - Myślibórz

W piątek, 22 października zostanie uroczyście otwarty odcinek od węzłaPyrzyce do węzła Myślibórz drogi ekspresowej S3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy S3 między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim.Otwierany odcinek ma długość 26,7 kilometra, stanowi przedłużenie otwartego26 maja tego roku odcinka od węzła Klucz do węzła Pyrzyce. Trwają jeszczeostatnie prace na terenie województwa lubuskiego, odcinkiem od węzłaMyślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy pojechać jeszcze przedkońcem tego roku.

 

A1 Zawodzie - Woźniki już w 2019 roku

GDDKiA podpisała umowę na budowę 16-kilometrowego odcinka autostrady A1.Połączy on Częstochowę i Pyrzowice. Kierowcy będą mogli z niegoskorzystać w I połowie 2019 roku.

 

A1 Pyrzowice ? Piekary Śląskie - będą utrudnienia

W poniedziałek 8 sierpnia rusza remont nawierzchni na autostradzie A1. Naodcinku Pyrzowice – Piekary Śląskie wystąpią utrudnienia, którepotrwają nawet miesiąc.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Pyrzowice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019