Wyszukiwałeś:

wgniecenie

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wgniecenie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Stłuczka i co dalej?

Paradoksalnie w okresie jesienno-zimowym, gdy na drogach panują gorsze warunki,dochodzi do mniejszej liczby wypadków drogowych. Tak wynika ze statystykpolicyjnych. Jednak statystyki nie obejmują wszystkich zdarzeń drogowych. Gdyna drogach śnieg, ślisko, ciemno łatwo o stłuczkę, która, z pozorubanalna, może napsuć nam sporo krwi. Co więc robić w takich przypadkach? Czywzywać policję? Jakie ewentualnie wypełnić dokumenty?

 

Naprawiaj, zamiast wymieniać

Doświadczony blacharz jest w stanie niewielkie wgniecenia karoserii naprawićprzy użyciu specjalistycznego sprzętu i zastosowaniu kilku chwytów,polegających na wyciągnięciu uszkodzonego elementu nadwozia. Jednak wprzypadku większych wgnieceń, naprawa wymaga wycięcia trefnej części,przyspawania nowej i koniecznego lakierowania. Do teraz.

 

Uszkodzona szyba - co robić?

Uszkodzenia szyba to bardzo częsta przypadłość podczas użytkowania auta.Często przy tej okazji pojawia się cała masa pytań. Czy uszkodzona szybawyklucza dalszą jazdę autem? Jak ją najlepiej zabezpieczyć? Jakieniebezpieczeństwo grozi nam podczas eksploatacji auta ze zbitą szybą? No inajważniejsze, czy zawsze uszkodzoną szybę należy wymieniać, czy może daradę ją naprawić?

 

Lista zwycięzców "Top Safety Pick 2011"

IIHS (Insurance Institute For Highway Safety) ogłosił właśnie listę 66zwycięzców "Top Safety Pick" na 2011 rok.

 

Nissan Navara: Krótko i na temat

4.25 Krótko i na temat Czytałem Waszewypowiedzi często negatywne o Navarze tknęło mnie, żeby coś napisać. Samstałem nad przepaścią wyboru pickupa. Dwa lata jeżdżę Navarą może małoale jednak. Napiszę bezstronnie, nie liczcie na małe ( w końcu to...

 

Kupiłeś używane auto? Takie wydatki teraz Cię czekają

Zakup samochodu na rynku wtórnym to dopiero początek wydatkówprzed rozpoczęciem jego użytkowania. I nie chodzi tu o dodatkowe kosztyzwiązane z procesem rejestracji, a o wydatki na przystosowanie naszego nowegonabytku do eksploatacji.

 

Auta niebawem same poinformują o uszkodzeniach karoserii

Macie dość rys i wgnieceń karoserii, z których nie ma kogo rozliczyć? Wygląda na to, że kres tego typu problemów jest już bliski.

 

Wątek na forum: Gdzie naprawić szkody po gradobiciu? Warszawa

Gdzie naprawić szkody po gradobiciu? Warszawa ~pit-er

 

Wątek na forum: Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Ostatnio miałem delikatne wgniecenie, co wymusiło na mnie szukanie firmy, która usunie mi je w miarę sprawnie i najlepiej bez szpachlowania.nTrafiłem na firmę M Walczak z Bielska i jestem bardzo zadowolony.nPoniżej przesyłam Wam linka do ich galerii z wgnieceniami, które usunęli - normalnie ciężk...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019