Wyszukiwałeś:

wiadukty

. Znaleziono 443 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wiadukty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 443 wszystkich):

Wątek na forum: MOPy na A4

1.A gdzie są stacje benzynowe i restauracje ??? 2.Po jaki ciul są te wiadukty na 2 MOP-ch - żeby podróżni sobie mogli poprzechodzić z jednej strony A4 na drugą - tak dla jaj chyba ~ttymanski

 

Wątek na forum: Nowe wiadukty w Warszawie

Nareszcie otworzyli. Najpierw Trasa Siekierkowska do Płowieckiej miała byc gotowa w 2004 roku. Potem terminy się przedłużały... Rok temu zapewniano, że wiadukty otworzą na pewno w połowie maja 2007 r. W zimie trąbiono, że dzięki dodatniej temperaturze prace idą pełną parą i oddadzą wiaduk...

 

Wątek na forum: Szczecin: Autostrada Poznańska w przebudowie

Tylko 80 milionów za 2 mosty plus wiadukty dojazdowe???Chyba jedno zero gdzieś zgubiliście :) ~Hellboy

 

Bezkolizyjnie wiaduktami nad S-3

Do ruchu oddawane są sukcesywnie kolejne wiadukty w ciągach drógprzecinających budowaną drogę ekspresową S-3 Szczecin - GorzówWielkopolski.

 

Łódź: wiadukty oddane do użytku

Od ubiegłego tygodnia (8 grudnia) przejezdne w obu kierunkach są wiadukty naal. Jana Pawła II między ulicami Obywatelską a Wróblewskiego w Łodzi.Prace przy przebudowie rozpoczęły się w styczniu i kosztowały ponad 15 mlnzłotych.

 

Ramy czasowe dla wiaduktów w ulicy Andersa

Trwająca od ubiegłego roku budowa nowych wiaduktów w ulicy Andersanabiera tempa. Pierwszy z planowanych trzech wiaduktów będzie gotowy 29października. Do tego czasu powstaną także wszystkie te elementy pozostałychdwóch wiaduktów, których budowa powoduje ograniczeniaw  ruchu na ul. Słomińskiego.

 

Wiadukty na Andersa gotowe

Pod koniec października otwarto drugi z wiaduktów drogowych i wiadukttramwajowy w ulicy Andersa w Warszawie. Nowe wiadukty kosztowały 79milionów złotych. W ramach inwestycji powstały trzy obiekty - dwa dlaruchu kołowego i oddzielny dla linii tramwajowej.

 

Kolejne wiadukty nad A2 oddawane do ruchu

Spośród ośmiu wiaduktów nad autostradą A2 trzy zostałyprzekazane do użytkowania na początku kwietnia.  Kierowcy mogą jużjeździć wiaduktem w ciągu ul. Piastowskiej. Jest to droga powiatowa,która łączy Piastów i Bronisze w województwiemazowieckim. Do ruchu oddany został też wiadukt w ciągu ul. 3 Maja (drogawojewódzka nr 718 Wojcieszyn – Pruszków). Trzy kolejnewiadukty zostaną oddane do ruchu razem z 7- kilometrowym odcinkiem autostrady,ponieważ zostały wybudowane w jej ciągu.

 

Tarnów remontuje wiadukty

W najbliższym czasie kierowcy w Tarnowie będą musieli uzbroić się wcierpliwość, rozpoczną się bowiem strategiczne dla miasta remonty nawiaduktach kolejowych. Gruntowną modernizację przejdzie w sumie osiemobiektów.

 

Ostatnie prace na obwodnicy Przemyśla

15 października 2012 r. zakończy się budowa obwodnicy Przemyśla. ZarządDróg Miejskich w Przemyślu przewiduje, że droga zostanie oddana doużytku do końca 2012 r. Szacowany termin to listopad 2012. Teraz trwająostatnie prace, między innymi testy obciążeń mostu. Inwestycjęwspółfinansował Program Rozwój Polski Wschodniej. Most linowynad Sanem, dwa wiadukty, nowa droga i ronda otrzymały już nazwy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019