Wyszukiwałeś:

wideorejestrator

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wideorejestrator

Spróbuj też wyszukać: kamerki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Rajdowiec szkoli policjantów

Olsztyński kierowca rajdowy Zbigniew Staniszewski będzie szkoliłpolicjantów z warmińsko-mazurskiej drogówki. Funkcjonariuszebędą ścigać piratów drogowych nowo zakupionymi Renault Megane Sport zponad dwustukonnym silnikiem.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Nowy sprzęt dla drogówki

70 tysięcy narkotestów, 2313 mobilnych terminali, 1000alkotestów, 50 fotoradarów i 10 wideorejestratorów trafiłodo policjantów ruchu drogowego w całej Polsce. Zakup sprzętu zostałsfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport 2004-2006. Wszystko po to,aby poprawić bezpieczeństwo na krajowych drogach.

 

Pomorska policja się zbroi

Jeszcze w tym roku pomorscy policjanci wzbogacą się o ponad 100samochodów, motocykle, wideorejestratory i inny sprzęt niezbędny wcodziennej służbie. Część tego sprzętu trafiła właśnie do garnizonupomorskiego.

 

221km/h koło szkoły

221 km/ h – to prędkość z jaką mknął na DK 19 kierowca Seata Leona.Zatrzymany przez policjantów lubartowskiej drogówki 32-letnimieszkaniec powiatu radzyńskiego nawet nie wyraził skruchy. Tydzień temu tensam mężczyzna został  zatrzymany przez tego samego policjanta zaprzekroczenie prędkości o ponad 67 km/h i wyprzedzanie w miejscuniedozwolonym.

 

Rozpozna kradzione auta

Jest szybki, wyposażony jest nie tylko w wideorejestrator, ale równieżw system, który w przyszłości będzie umożliwiał namierzaniekradzionych aut dzięki rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych.

 

Nowoczesny radiowóz w Radomiu

Policjanci z radomskiej drogówki testują nowy oręż do walki z piratamidrogowymi. Samochód, który pozostanie na testach do końcamiesiąca wyposażony jest w wideorejestrator oraz system, który wprzyszłości będzie umożliwiał namierzanie kradzionych aut dziękirozpoznawaniu tablic rejestracyjnych.

 

Czy będziemy jeździć z wideorejestratorami?

Policyjne wideorejestratory źle się kojarzą sporej grupie kierowców.Jednak dane z samochodowych rejestratorów mogą czasami być przydatnetakże i w innych sytuacjach. Unia Europejska zastanowi się również,czy urządzenia typu DVR powinny być montowane fabrycznie we wszystkich nowychsamochodach przeznaczonych na rynek Wspólnoty.

 

Policja ma nowe auta z wideorejestratorami

Polska policja już wkrótce dostanie nowy oręż do walki z piratamidrogowymi. Nazywa się on Opel Insignia i dysponuje mocą 220 konimechanicznych, a do tego jest uzbrojony w wideorejestrator.

 

Top: Nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorem

Te samochody to najskuteczniejsza broń policji w walce z kierowcami łamiącymiprzepisy ruchu drogowego. Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem zzewnątrz nie różni od innych samochodów poruszających się podrogach. Jego obecność odnotujemy zwykle wtedy, gdy zauważymy błyskająceniebieskie światło w lusterku wstecznym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019