Wyszukiwałeś:

williams

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: williams

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

F1: Williams zawieszony przez pozostałe zespoły

Zespół Formuły 1 Williams-Toyota został tymczasowo zawieszony i niebędzie uczestniczył w pracach Związku Zespołów Formuły 1 (FOTA) nadostatecznym stanowiskiem w sprawie proponowanych przez MiędzynarodowąFederację Samochodową (FIA) zmian w regulaminie od 2010 roku.

 

F1: Barrichello zmieni zespół

Rubens Barrichello najprawdopodobniej zmieni zespół przed sezonem 2010.Chętny do pozyskania doświadczonego Brazylijczyka jest Williams.

 

F1: Williams na silnikach Renault?

Według serwisu Auto Hebdo od przyszłego sezonu Renault może dostarczać swojesilniki także dla zespołu Franka Williamsa.

 

Williams: Barrichello zostaje, drugie miejsce wolne

Dzień po wyścigu o Grand Prix Abu Zabi zespół Williamsa potwierdziłkontrakt Rubensa Barrichello na sezon 2011. Wiadomo też, że z teamem pożegnasię drugi z kierowców Nico Hülkenberg.

 

F1: Williams ma drugiego kierowcę

Zgodnie z przypuszczeniami Pastor Maldonado został drugim kierowcą Williamsa.Kierowca w sezonie 2011 będzie partnerem Rubensa Barrichello.

 

F1: Williams w wersji sezonowej

Zespół AT&T Williams dokonał oficjalnej prezentacji swojego boliduFW33. Samochód już od tygodni bierze udział w przedsezonowych testachF1, ale teraz został zaprezentowany w oklejeniu, w jakim przemierzy cały sezon2011.

 

Williams ponownie z silnikami Renault

Brytyjska stajnia Formuły 1 należąca do ikony tego sportu Franka Williamsa odsezonu 2012 będzie ponownie korzystać z jednostek napędowych marki Renault.Współpraca obu firm miała już miejsce w przeszłości, dokładnie wlatach 1989-97, a więc za czasów największych sukcesów ekipy zGrove.

 

Patrick Head odszedł z zespołu Williamsa

Przełom roku i początek nowego to czas na zmiany, te już w sylwestra zawitały do Grove. Zespół Williams poinformował, że szef działu inżynierii Patrick Head złożył rezygnację ze swojego stanowiska. Tym samymzakończył się pewien etap w historii zespołu Williams.

 

Renault przywróci legendę Clio

Renault planuje wskrzesić legendarny model, który był, owocemwspółpracy dwóch wielkich firm - Renault i zespołu Williams. W2014 roku na rynku ma pojawić się Clio Williams stworzone na bazie czwartejgeneracji miejskiego Renault.

 

Williams składa hołd dla Ayrtona Senny

W tym roku minie 20 lat od tragicznej śmierci legendy Formuły Jeden, AyrtonaSenny. Williams postanowił oddać hołd tragicznie zmarłemu kierowcyumieszczając specjalne logo na swoim tegorocznym bolidzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020